× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: امروز ما حاصل آتش به اختیار حسن طهرانی مقدم را در زبونی دشمنانمان در مقابل ملتمان می‌بینیم آن‌ها خار شدند و به هر چیزی چنگ می‌اندازند تا جلوی مردم را بگیرند آن‌ها می‌خواهند مردم ایران اسلامی را متوقف کنند آن‌ها از این آتش به اختیار سیلی خوردند.   […]

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: امروز ما حاصل آتش به اختیار حسن طهرانی مقدم را در زبونی دشمنانمان در مقابل ملتمان می‌بینیم آن‌ها خار شدند و به هر چیزی چنگ می‌اندازند تا جلوی مردم را بگیرند آن‌ها می‌خواهند مردم ایران اسلامی را متوقف کنند آن‌ها از این آتش به اختیار سیلی خوردند.

 

به گزارش ثمره نیوز،سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ در آیین اختتامیه اولین جشنواره آتش به اختیار که عصر امروز در باغ‌موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد گفت: ما در سطح کشور اقدامات بسیار خوبی را درزمینهٔ آتش به اختیار انجام دادیم و عزیزان کارهایی کردند که این کارها هرکدامشان می‌تواند عزت و افتخار برای کشور اسلامی باشد و یک حلقه‌ای باشد برای کسانی که در میدان حاضر شدند مسئولیت‌پذیری و افتخارآفرینی و آمادگی برای عرصه‌های خالی و جاهایی که اتفاقاتی افتاده است.

وی ادامه داد: آتش به اختیار همان‌طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند یک واژه نظامی است ولی یک واژه فرهنگی عمل شد در روزی که دشمن هجوم همه‌جانبه آورده است و همه امکانات خود را برای متوقف کردن ما آورده است در روزی که نیازمندی‌ها و توانمندی‌ها متفاوت شده است اینجا هرکسی باید نشان دهد وارد عرصه ایی خواهد شود که در آن عرصه تمام تلاش خود را معطوف به عزت مردم خالصانه همراه خدا کند و برای کشور مردمش افتخار بیافریند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ خاطرنشان کرد: امروز ما نیازمند حضور جوانان در این عرصه هستیم جوانان ما نشان دادند آن روزهایی که ارزش‌ها برای خیلی‌ها باورنکردنی بود و خیلی‌ها باور نداشتند آن‌ها نشان دادند که ارزش‌ها دست‌یافتنی است یک روزی در کشور ما مورد هجوم بودیم در شرایطی که خیلی‌ها به بچه‌ها می‌گفتند شما بلد نیستید. در شرایطی که بچه‌ها سلاح نداشتند یا سلاح داشتند ولی فشنگ نمی‌دادند بچه‌ها در مریوان نیازمند کوچک‌ترین امکانات بودند ولی همه‌جانبه ایستادند.

وی با اشاره به شرایط کشور بعد از پایان دفاع مقدس گفت: روزهایی که دفاع مقدس با حضور همه‌جانبه مردم و جوانان به پایان رسید عده‌ای گفتند ما موشک را برای چه می‌خواهیم؟ ولی حسن طهرانی مقدم و بچه‌های او تا پاسی از شب گرسنه بودند و کار می‌کردند امروز ما حاصل آتش به اختیار حسن طهرانی مقدم را در زبونی دشمنانمان در مقابل ملتمان می‌بینیم آن‌ها خار شدند و به هر چیزی چنگ می‌اندازند تا جلوی مردم را بگیرند آن‌ها می‌خواهند مردم ایران اسلامی را متوقف کنند آن‌ها از این آتش به اختیار سیلی خوردند ما می‌بینیم که امروز بیشترین اقدام در عرصه آتش به اختیار توسط جوانانمان صورت گرفته است جوانانی که رهبر انقلاب فرمودند این جوانان اگر از جوانان صدر انقلاب بهتر نباشند کمتر نیستند این جمله برای خیلی‌ها سخت بود به خیلی‌ها برخورد ولی امروز متوجه می‌شوند که کل صحبت رهبر انقلاب چه بود.

سردار یزدی با اشاره به تدابیر رهبر معظم انقلاب در بیان کلیدواژه آتش به اختیار گفت: حضرت آقا جایی دست گذاشتند که ما ۴۰ سال با تکیه‌بر مردممان و با حضور این جوانانمان توانستیم دشمن را متوقف کنیم توانستیم قدم‌های بسیار بزرگی برداریم. این قدم‌ها را باید در شرایطی دید که این دشمن ما را مورد هجوم قرار داده است و به‌عناوین‌مختلف جلوی ما صف‌کشیده است.

وی تصریح کرد: انشا الله این اولین جشنواره تشویق می‌کند سایرین را برای آمدن در این عرصه. این جشنواره سبب می‌شود حلقه‌های واسطی بین تمام این اقدامات در این کشور وصل شود و این ارتباط مردم را به‌زودی شاهد پیشرفت‌های بزرگی می‌کند آنجایی که بچه‌ها بدون منت و با دقت و بی‌توجه به دنیا با دقت به اینکه می‌خواهند عزت و افتخار را برای مردمانشان رقم بزنند حتماً آینده بسیار خوبی در انتظار کشورمان است.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد