× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرپرست فرمانداری پاکدشت گفت: گروه های جهادی نقش مهمی در محرومیت زدایی دارند

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز، جلسه قرارگاه اجتماعی بنیاد احسان به ریاست فاضل کارخانه سرپرست فرمانداری پاکدشت و با حضور حجت الاسلام عطاری مسئول قرارگاه بنیاد استان تهران و مدیران قرارگاه اجتماعی شهرستانهای استان تهران، جواد آخوندی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

کارخانه در این جلسه با اشاره به درک مسئله اخلاق و سیاست اظهارداشت:نگاه غرب به سیاست دارای جایگاهی جدایی پذیر است که این نگاه دقیقا متضاد نگاه حضرت علی(ع) در حکومت داری است. ایشان می فرمایند” اخلاق و سیاست باید عجین باشد”، اما برخی معتقد هستند که باهر وسیله به هدفی که می خواهی برسی، این فکر درستی نیست. امیدوارم با کت انقلابی گری و ردای مسئولیت فعلی در جایگاه فرمانداری بتوانم با کمک مردم به وظایفم به خوبی عمل کنم.

 

وی در ادامه اذعان کرد: فرمانداری در جایگاه سیاستگذاری و تصمیم گیرنده است و در این جایگاه زمانی می توان موفق عمل کرد که مردم در تصمیم سازی ها شریک باشند. فرمانداری بدون پرداخت به خرد جمعی نمی تواند موفق عمل کند.

 

کارخانه با اشاره به جایگاه گروه های جهادی اضافه کرد: گروه های جهادی به نوعی تشکیلات انقلابی اسلامی است که دارای ظرفیت های خوبی را شکل می دهد. گروه های جهادی در حوزه های محرومیت زدایی و حل معضل اجتماعی تاثیرگذار هستند و هرچه خدمت رسانی صورت بگیرد منجر به کاهش نارضایتی می شود و این باعث رونق مشارکت ها می شود.

وی در پایان با تاکید بر تبلیغ برای رونق مشارکت در انتخابات پیش رو یاداور شد: گروه های جهادی با توجه به ۴راهبرد بیان شده از سوی رهبر عزیز انقلاب امام خامنه ای(حفظه الله) که برای من یک دستور به حساب می آید، می توانند در افزایش مشارکت در انتخابات نقش مهمی را ایفا کنند و اگر من به عنوان فرماندار قدر دان آن نباشم ظرفیتم را مشخص کردم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه