× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

بر اساس تفاهم نامه امضا شده بین بانک رفاه و سازمان بیمه سلامت، این بانک به مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت برای اجرای طرح نسخه الکترونیکی و تهیه زیرساخت‌های لازم، تسهیلات ارائه می‌کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا، محمد علی سهمانی مدیرعامل بانک رفاه در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری بین […]

بر اساس تفاهم نامه امضا شده بین بانک رفاه و سازمان بیمه سلامت، این بانک به مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت برای اجرای طرح نسخه الکترونیکی و تهیه زیرساخت‌های لازم، تسهیلات ارائه می‌کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا، محمد علی سهمانی مدیرعامل بانک رفاه در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان بیمه سلامت و بانک رفاه گفت: بانک رفاه از همکاری با سازمان بیمه سلامت بهره‌مند می‌شود و باید در مقابل، خدمات شایسته‌ای را به مجموعه سازمان و شرکت‌های زیرمجموعه آن ارائه کنیم.

وی ادامه داد: بانک رفاه با توجه به شرایط خاص کشور، حمایت‌های لازم را جهت توسعه فعالیت‌های شرکت انجام خواهد داد و در صورت نیاز مذاکرات و مشورت‌های لازم نیز انجام می‌شود.

در ادامه طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت نیز گفت: بانک رفاه امانت‌دار مهمترین بخش سازمان بیمه سلامت بوده و تحت هر شرایطی ضمن تکریم مشتریان خود، از طرح‌های ملی نیز حمایت کرده و پیشتاز است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد