× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 9 تهران گفت: 14 پروژه شاخص  شامل پروژه های عمرانی،اجتماعی،فرهنگی ،فناوری اطلاعات و خدمات شهری است که با مبلغی بالغ بر 400میلیارد ریال  با حضور پیروز حناچی شهردار تهران در روز دوشنبه 30 اردیبهشت افتتاح خواهد شد.   به گزارش خبرنگار ثمره نیوز،صبح امروز بیست و هشتم اردیبهشت ماه،نشست خبری سید علی مفاخریان […]

شهردار منطقه 9 تهران گفت: 14 پروژه شاخص  شامل پروژه های عمرانی،اجتماعی،فرهنگی ،فناوری اطلاعات و خدمات شهری است که با مبلغی بالغ بر 400میلیارد ریال  با حضور پیروز حناچی شهردار تهران در روز دوشنبه 30 اردیبهشت افتتاح خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار ثمره نیوز،صبح امروز بیست و هشتم اردیبهشت ماه،نشست خبری سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 تهران در مرکز آموزشهای اجتماعی این شهرداری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص اقدامات انجام شده در سطح منطقه برگزار شد.

شهردار منطقه 9 تهران با تشریح افتتاح  14 پروژه شاخص در منطقه 9 گفت: در یک سال و نیم گذشته بیش از 84 پروژه را  توانستیم در سطح منطقه 9 به نتیجه برسانیم و بخشی از آن افتتاح شده است و این 14 پروژه باقی مانده  شامل پروژه های عمرانی،اجتماعی،فرهنگی ،فناوری اطلاعات و  خدمات شهری است با مبلغی بالغ بر 400میلیارد ریال  با حضور پیروز حناچی شهردار تهران در روز دوشنبه 30 اردیبهشت افتتاح خواهد شد.

 

مفاخریان افزود: یکی از این  پروژه ها با موضوع  توسعه فضای سبز بوستان 4500 متری است که برای نامگذاری این بوستان به نام خانم سعیده قدس  یکی از بانوان خیر کشور و بنیانگذار مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک(به عنوان یاد بودی برای فعالیت و زحمات ایشان بوده که این  پیشنهاد به شورای شهر تهران ارسال شده و  منتظر پاسخ کمیته نام گذاری هستیم.

وی گفت:پروژه مرکز کسب و کار های شهری در ساختمان مرکز آموزش های اجتماعی منطقه9 با تغییر کاربری یکی از بخش ها صورت گرفته است که افتتاح خواهد شد و زمینه های ارتقاء فضای مناسب را برای همه ی شهروندان فراهم خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: متاسفانه در منطقه 9 هیچ سالن سینمایی وجود ندارد و در سطح محدوده این منطقه امکانات فرهنگی از  جمله سینما وجود ندارد و منطقه 9 یکی از مناطق محروم شهر تهران به شمار می رود.

 

سید علی مفاخریان در بخش دیگر سخنان خود گفت: ان شاءالله تا پایان سال 98 در سطح منطقه 9 تهران،سه  سینما ،یک  مجموعه آبی و مجموعه های خدماتی دیگر را برنامه ریزی کرده ایم که بتوانیم برای استفاده ساکنین این منطقه و شهروندان تهرانی به مرحله بهره برداری برسانیم  و افزایش سرانه های فرهنگی و فضاهای ورزشی و همینطور سرانه های خدماتی در سطح منطقه در دستور کار است.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد