× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران،جلسه اقامه نماز و گروه های امر به معروف با موضوع گرامیداشت اقامه نماز جماعت در سازمان و فریضه ارزشمند امر به معروف و نهی از منکر با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران،جلسه اقامه نماز و گروه های امر به معروف با موضوع گرامیداشت اقامه نماز جماعت در سازمان و فریضه ارزشمند امر به معروف و نهی از منکر با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، مهندس عبدلی مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران سازمان در ساختمان مرکزی سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده با بیان اینکه توجه به فریضه اقامه نماز وظیفه تک تک افراد جامعه است، تصریح کرد: مدیران می توانند با تشویق کارکنان نسبت به حضور پررنگ در نماز جماعت، تأثیر بسزایی در اشاعه فرهنگ اسلامی و اقامه فرائض دینی در مجموعه تحت مدیریت خود داشته باشند. علاوه بر این، می توان از ظرفیت مجالس وعظ در راستای فرهنگسازی درخصوص مسایل اجتماعی همچون مدیریت پسماند استفاده کرد.

مهندس عبدلی نیز با اشاره به تولید روزانه حدود 9000تن پسماند در شهر تهران، اظهار داشت: از موارد معروف سازمان که می بایست نسبت به اشاعه آن اقدام همه جانبه صورت گیرد؛ بحث کاهش تولید پسماند و ضرورت تفکیک در مبدا می باشد. به طوری که منبرهای مساجد از پتانسیل خوبی در اطلاع رسانی و ترویج آن در میان شهروندان بهره مند هستند.

در ادامه این جلسه، اعضای ستاد اقامه نماز سازمان مدیریت پسماند، انتخاب و ابراهیم کریمی فرمانده پايگاه مقاومت بسيج سازمان مديريت پسماند به عنوان دبیر این ستاد در سازمان معرفی گردید. همچنین گزارشی نیز پیرامون اقدامات پايگاه مقاومت بسیج سازمان از جمله اجرای طرح قرآنی ثقلین و ختم کامل قرآن کریم به حاضران ارائه شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد