× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سال آینده بودجه ریزی مناطق مبتنی بر محله ها و بر اساس نیازها و پروژه های هر یک از محلات برنامه ریزی می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مصطفی کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران به همراه مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست […]

سال آینده بودجه ریزی مناطق مبتنی بر محله ها و بر اساس نیازها و پروژه های هر یک از محلات برنامه ریزی می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مصطفی کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران به همراه مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در بازدید سرزده از شهرداری منطقه یک و شرکت در کمیسیون خدمات شهری نواحی 10 گانه این منطقه که به ریاست رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه یک تشکیل شد در جمع شهرداران نواحی اظهار داشت: اهمیت کار یک شهر به اهمیت دادن به کار در مناطق و نواحی آن است و رونق و ساماندهی هر محله می تواند شهر را دگرگون و روح جدید به کالبد شهر بدمد.

مصطفی کاظمی تصریح کرد: همه شهروندان در قدم اول با مشکلاتی در محله خود برخورد می کنند که مربوط به ناحیه است برای همین شهرداران نواحی باید از نظر ذهنی و عملی نگرش و رویکرد خود و دیگر عوامل ناحیه را تغییر دهند تا با دید خلاقانه و با هدف کسب رضایت شهروندان گام بردارند و با تغییرات کوچک بتوانند راه حل های مناسبی ارائه دهند.

وی افزود: برای بودجه ریزی سال 99 شهرداران نواحی مسائل و نیازهای محله ها را شناسایی و به معاونت امور مناطق انعکاس دهند تا هر محله بر اساس نیازهایش بودجه در اختیار داشته باشد.

گفتنی است در این جلسه درخصوص رفع آبگرفتگی معابر،آماده باش منطقه برای بارش های زمستان، رفع مشکلات ساخت و سازهای غیر مجاز و نحوه برخورد با متخلفین و… بحث و تبادل نظر شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد