× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

ویژه برنامه “روز زمین پاک”، با شعار “زمین پاک؛ حفظ گونه های زیستی” با حضور فعال کودکان دوستدار طبیعت و محیط زیست شهری در بوستان وصال منطقه21 اجرایی شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه ضمن گرامیداشت دوم اردیبهشت […]

ویژه برنامه “روز زمین پاک”، با شعار “زمین پاک؛ حفظ گونه های زیستی” با حضور فعال کودکان دوستدار طبیعت و محیط زیست شهری در بوستان وصال منطقه21 اجرایی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه ضمن گرامیداشت دوم اردیبهشت ماه و “روز زمین پاک” گفت: زمین موجودات فراوانی را در خود جای داده که برای ما ارزشمند است و “روز جهانی زمین پاک”، نمادی از ترویج فرهنگ حفاظت و نگهداری از محیط زیست و زندگی سبز است.

وی در ادامه افزود: این “جشنواره محیط زیستی” به مناسبت “روز زمین پاک” و با حضور علیپور مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و زندی معاون مدیرکل و رئیس حفاظت محیط زیست شهر تهران به همت اداره محیط زیست معاونت خدمات شهری منطقه21 در محل بوستان وصال (نرگس) ورودی غربی پایتخت برگزار شد.

زابلی در حاشیه این جشنواره محیط زیستی یاداور شد: با توجه به لزوم انتقال فرهنگ محیط زیستی از طریق کودکان و دانش آموزان به خانواده ها و با هدف کاهش موارد استفاده از پلاستیک و دفع بهداشتی و اصولی زباله ها، این جشنواره محیط زیست-محور با حضور فعال کودکان و مشارکت همه جانبه آنان در کنار مسئولین شهری و پاکسازی بوستان وصال از زباله به اتمام رسید.

صدرالدین علی پور مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در جریان برگزاری جشنواره مذکور با اشاره به اینکه این اداره کل آماده هر گونه همکاری به لحاظ محتوایی با مدارس شهر تهران در خصوص ارتقای سطح دانش و فرهنگ محیط زیستی به دانش آموزان را دارد، گفت: دانش آموزان در واقع آینده سازان این سرزمین هستند و بدون تردید با سرمایه گذاری در این خصوص می توان آینده بهتر توام با محیط زیست سالم تر و زندگی با کیفیت تر را تضمین کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد