× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس شورای اسلامی گفت: گسترش خدمات نوین الکترونیک توسط سازمان بیمه سلامت و پوشش بیمه‌ای برای تمامی افراد فاقد بیمه درمان ازجمله نیازمندان گسترش قابل قبولی دارد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آ هینا،قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های اخیر […]

نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس شورای اسلامی گفت: گسترش خدمات نوین الکترونیک توسط سازمان بیمه سلامت و پوشش بیمه‌ای برای تمامی افراد فاقد بیمه درمان ازجمله نیازمندان گسترش قابل قبولی دارد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آ هینا،قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های اخیر چتر حمایتی و خدمات بیمه سلامت در کشور به ویژه برای نیازمندان گسترده تر شده و شاهد ارائه خدمات مناسب به بیمه شدگان هستیم.

وی افزود: گسترش خدمات نوین الکترونیک توسط این سازمان و پوشش بیمه‌ای تمامی افراد فاقد بیمه درمان از کارهای مهم بیمه سلامت است که امیدواریم با حمایت و همراهی تمامی مسئولین بتوان خدمات هرچه بیشتری به مردم ارائه نمود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با بیان این که مشکلات بیمه درمانی با حمایت‌های دولت و مجلس تا حدود زیادی رفع شده است تصریح کرد: خوشبختانه عملکرد سازمان بیمه سلامت ایران درارایه خدمات بهداشتی و درمانی به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه مثبت است ، البته  سازمان بیمه سلامت در پیشبرد اهداف نظام سلامت باید اقدامات بیشتری را انجام دهد.

احمدی لاشکی با تاکید براینکه سلامت یکی از حوزه های مهم کشوربوده که دولت باید با اولویت مشکلات آن را پیگیری کند اظهار داشت: اینکه سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت سعی دررفع مشکلات درمانی مردم آن هم با کمترین هزینه را داشته رویکرد قابل ستایشی است که دولت و تصمیم گیران باید توجه اساسی به آن کنند، اما درکنار تمامی نقاط مثبت که نباید از آنها چشم پوشی کرد برخی نقاط ضعف هم برای مردم تنگناهایی را به وجود آورده که باید هرچه سریع تر حل شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد