× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نمایشگاه نقاشی “زندگی به رنگ عشق” با نیت فروش ۳۰ تابلو به منظور تامین هزینه های یک موسسه نگهداری کودکان معلول ذهنی با استقبال ویژه مواجه شد. به گزارش ثمره نیوز، نمایشگاه گروهی “نقاشی به رنگ عشق” در حالی فعالیت خود را با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه و خیرین کشور […]

نمایشگاه نقاشی “زندگی به رنگ عشق” با نیت فروش ۳۰ تابلو به منظور تامین هزینه های یک موسسه نگهداری کودکان معلول ذهنی با استقبال ویژه مواجه شد.

به گزارش ثمره نیوز، نمایشگاه گروهی “نقاشی به رنگ عشق” در حالی فعالیت خود را با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه و خیرین کشور آغاز کرد که ۳۰ تابلوی رنگ روغن هنرمندان ایرانی با استقبال ویژه مواجه شد.

نیوشا نوری دیگر نقاش هنرمند این نمایشگاه با ۱۱ اثر هنری از رسانه ها و خیرین خواست که با حمایت از این آثار رنگ روغن که ۶ ماه برای آن تلاش شده استقبال کنند تا در زمینه رفع مایحتاج های کودکان معلول ذهنی قدمی برداشته شود.

وی تاکید کرد : براین باورم هنر هنرمندان با نیت خیر به عنوان باقیات و صالحات تا ابد در حافظ تاریخ خواهد ماند.

وی در عین حال تصریح کرد: همه به عنوان شهروند ایرانی باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم هر فردی با ظرفیت و توانایی که دارد سهم کوچکی در حمایت از نیازمندان ایفا نماید.

متین زاد یکی از هنرمندان نقاش که ۵ تابلو را با صرف ۳۰ ساعت وقف کودکان ایرانی کرده معتقد است در ۱۰ سال اخیر تلاش کرده ام از هنرم در راه رفع مشکلات جامعه بویژه کودکان استفاده کنم.

ربیعه عزتی دیگر هنرمند نقاش که ۷ تابلو در این نمایشگاه دارد گفت که برای این آثار ۴۵ ساعت زمان گذاشته است تا بتواند لبخندی را بر لبان کودکان معلول بنشاند.

مریم دورعلی که ۱۲ سال نقاشی می کند هم با بیان اینکه پروردگار عالم که خالق دنیایی زیباست از اینکه انسان ها به یکدیگر کمک کنند خوشحال می شود گفت: عمری که در طول این ۷ ماه برای بر بوم ها قلم می زدم را در زمره عمرم به حساب نمی آورم زیرا اندیشه “خیر” می تواند دنیایی زیبا را برای انسان ها ایجاد کند.

قرار است ۵۰ درصد عواید فروش آثار این هنری به منظور تامین هزینه های یک موسسه خیریه “فرزندان من” که کودکان معلول ذهنی را در منطقه کهریزک نگهداری می کند داده شود.

این نمایشگاه ۲۴ آبان ۹۸ با حضور جمعی از خیرین افتتاح تا ۲۹ آبان در گالری “بنفشه” میزبان خیراندیشان واقفی است که تلاش دارند مشکلات اجتماع را رفع کنند.
تابلوهای این نمایشگاه متعلق ۴ هنرمند به نام های نیوشا نوری، مریم دورعلی، کبری متین زاد و ربیعه عزتی است.

در باغ سبز این نمایشگاه همه روز اژ ساعت ۱۶ تا ۱۹ به نشانی تهران _ خیابان شریعتی_ خیابان موسیوند_ خیابان سلیمانی غربی پلاک ۹۰ طبقه چهارم پذیرای خیرین و دیگر اقشار علاقه مند به هنر و هنرمندان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد