× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13،در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار منطقه ۱۳ گفت: نوسازی بافت های فرسوده و ناپایدار یکی از مهمترین و اولویت دارترین موضوعات در مدیریت شهری منطقه و جزء مطالبات اصلی شهروندان این محلات است که همیاری و همکاری کلیه […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13،در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار منطقه ۱۳ گفت: نوسازی بافت های فرسوده و ناپایدار یکی از مهمترین و اولویت دارترین موضوعات در مدیریت شهری منطقه و جزء مطالبات اصلی شهروندان این محلات است که همیاری و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و هم افزایی توان مدیریتی برای حل آن امری ضروری است.

وی بر تدقیق پروژه ها با توجه به تحقق پذیری بر اساس برنامه زمانبندی و تخصیص منابع و همچنین لزوم ایجاد فرآیند برنامه ریزی همکارانه و مشارکت سایر نهادهای خارج از مدیریت شهری در اجرای برنامه توسعه محلات تأکید کرد.

رحمان زاده در عین حال از آمادگی شهرداری منطقه ۱۳ برای تحقق اهداف ارائه شده در برنامه توسعه محلات و همکاری هر چه بیشتر با سازمان های دخیل در اجرای طرح خبر داد.

در این جلسه، برنامه توسعه محلات اسدی، صفا و زاهدگیلانی واقع در منطقه ۱۳ توسط دفتر توسعه محله ای به عنوان مسئول تهیه کننده این برنامه ارائه شد و پس از شرح فرآیند تهیه و همچنین شاخص های مورد استفاده در برنامه توسعه محلات مذکور، مهمترین پروژه های پیشنهادی منتج از این برنامه مورد معرفی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه ابراهیمی، مدیر دبیرخانه ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران ضمن تشریح ساختار ستاد بازآفرینی پایدار و اقدامات صورت گرفته در دبیرخانه این ستاد، به لزوم طرح و تصویب برنامه توسعه محلات در جلسه ستاد بازآفرینی مناطق مطابق با نظامنامه تهیه برنامه توسعه محلات اشاره کرد.

فراهانی، مدیر سیاستگذاری و برنامه ریزی راهبردی معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران نیز با اشاره به لزوم جمع بندی و اقدام منسجم تر در ارائه برنامه توسعه محلاتی که در حال تهیه و تدوین هستند به توانمندی دفاتر توسعه محله ای در ادامه و پیشبرد اهداف تهیه برنامه توسعه محلات اشاره و بر ضرورت حضور جدی نهادها و سازمان های درگیر در کیفیت زندگی ساکنین بافت های فرسوده تأکید کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد