× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نخستین نشست شورای معاونین فرهنگی سازمان ها وشرکت های شهرداری تهران به ریاست محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار و بر لزوم بکارگیری ظرفیت مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری و طنین یک صدا و پیام واحد فرهنگی از این مجموعه ها برای ارتقای رضایتمندی شهروندان تاکید شد. به گزارش ثمره نیوز […]

نخستین نشست شورای معاونین فرهنگی سازمان ها وشرکت های شهرداری تهران به ریاست محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار و بر لزوم بکارگیری ظرفیت مجموعه فرهنگی اجتماعی شهرداری و طنین یک صدا و پیام واحد فرهنگی از این مجموعه ها برای ارتقای رضایتمندی شهروندان تاکید شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت،محمدرضا جوادی یگانه در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بر بهبودبخشی به مجموعه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر از طریق اجتماعی ترشدن فعالیت های شهرداری و همچنین افزایش مشارکت شهروندان و ارتقای تعلق پذیری شهروندان به شهر اشاره کرد.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران بیشترین میزان ارتباط مردم را نسبت به سایر سازمان ها داراست، اذعان داشت: باید برای افزایش سرمایه اجتماعی و جلب رضایت مردم تلاش بیشتری صورت گیرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران همچنین بر لزوم تلاش برای برقراری تعامل بیشتر و ارتباط مستمر مجموعه فرهنگی و اجتماعی سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران با یکدیگر با محوریت معاونت اجتماعی و فرهنگی برای دستیابی به همگرایی و همراهی بیشتر، طنین صدای واحد از مجموعه فرهنگی اجتماعی شهر، ایجاد یکپارچگی در انتقال محتواها و پیام های واحد از تمامی مجموعه های مرتبط، ارتقای سطح برخورد با مردم و ارائه خدمات مناسب و کیفی به شهروندان تاکید کرد.

جوادی یگانه از مدیران فرهنگی و اجتماعی مجموعه شرکت ها و سازمان های شهرداری تهران درخواست کرد که مهمترین مسائل خود را برای تغییر نگرش و یا آموزش مردم و افزایش رضایتمندی آنان را در راستای افزایش سرمایه و تعامل اجتماعی تعیین و اعلام کنند.

وی تاکید کرد: باید با هماهنگی و هم افزایی مجموعه ها، ضمن استفاده از ظرفیت های معاونت اجتماعی و فرهنگی و شورای اطلاع رسانی برای انعکاس خدمات، بهبود خدمت رسانی در شهر و اقناع شهروندان در مواردی که نیاز به فرهنگ سازی دارد، تلاش کنیم.

همچنین مدیران فرهنگی و اجتماعی سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران نکاتی چون یکسان سازی برنامه های حوزه اجتماعی و فرهنگی شهر، توجه به خرده فرهنگ های شهر در گستره فراگیر شهر، استفاده حوزه های مختلف از پتانسیل مراکز فرهنگی در مقیاس محله ای، توسعه محله ای اقدامات بسترساز اجتماعی با مشارکت مردم را مطرح و برای همکاری با معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام آمادگی کردند.

نشست شورای معاونین فرهنگی اجتماعی سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران با حضور مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران، رییس مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران، مدیر ستاد مدیریت محله و نمایندگانی از حوزه فرهنگی اجتماعی سازمان های فرهنگی هنری، ورزش، نوسازی، تاکسیرانی، آتش نشانی، میادین میوه و تره بار، بوستانها و فضای سبز، برج میلاد، بسیج، زیباسازی، مدیریت پسماند، بهشت زهرا، بازنشستگی و شرکتهایی چون توسعه فضاهای فرهنگی، شهروند، مترو، نوسازی عباس آباد، شهرسالم، شهربان و نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد