× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

“همایش بزرگ دوچرخه سواری” در ناحیه سه منطقه21 در قالب اجرای طرح “پرسه در شهر” و همزمان با پنج شنبه های بدون خودرو برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: “ورزش” و “انجام […]

“همایش بزرگ دوچرخه سواری” در ناحیه سه منطقه21 در قالب اجرای طرح “پرسه در شهر” و همزمان با پنج شنبه های بدون خودرو برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: “ورزش” و “انجام فعالیت های منظم بدنی” موجب افزایش سطح نشاط اجتماعی و ارتقای سلامت عمومی شهروندان می شود؛ در همین راستا “همایش بزرگ دوچرخه سواری” همزمان با پنج شنبه های بدون خودرو در ناحیه سه ورودی غربی پایتخت و به مناسبت گرامیداشت “هفته های محیط زیست و بدون دخانیات” برپا شد.

وی در ادامه با تاکید بر این نکته که ورزش از بروز بیماری های مختلف جسمی و روحی پیشگیری می کند، افزود: این همایش بزرگ با محوریت اصلی مشارکت دادن اقشار مختلف جامعه اعم از پیر و جوان برپا شد تا بتواند زمینه ساز انجام فعالیت های منظم ورزشی در بین شهروندان باشد.
معینی کربکندی در پایان خاطرنشان کرد: “همایش بزرگ دوچرخه سواری” به همت اداره اجتماعی ناحیه سه منطقه21 و با همکاری محله های این ناحیه برگزار شد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد