× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در دیدار با مرضیه برومند گفت:فرهنگ شهروندی با تاثیر گذاری هنر هفتم و هنرمندی بازیگران توانمند در این عرصه می تواند در جامعه آموزش داده و نهادینه شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک،سید حمید موسوی شهرداراین منطقه در دیدار با مرضیه برومند […]

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در دیدار با مرضیه برومند گفت:فرهنگ شهروندی با تاثیر گذاری هنر هفتم و هنرمندی بازیگران توانمند در این عرصه می تواند در جامعه آموزش داده و نهادینه شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک،سید حمید موسوی شهرداراین منطقه در دیدار با مرضیه برومند شهروند این منطقه
ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای ایشان در استفاده از هنر بازیگری و عروسک گردانی برای انتقال پیام و محتوای ارزشمند و آموزشی به شهروندان به خصوص کودکان و نوجوانان اظهار داشت: باید از توان تاثیر گذاری هنر هفتم و هنرمندی بازیگران ارزشمند در تولید و انتقال محتوای فرهنگی به شهروندان بهره برد .

وی گفت: بدون مشارکت شهروندانی آگاه و مسئول ، ارائه خدمات بهینه از طریق شهرداری ها با موانع و مشکلات جدی همراه خواهد بود لذا تحقق شعار « شهروند مسئول» که همواره با آگاهی ، انتخاب و علاقه خود، همراه مسئولین شهری باشد، جز از طریق تعامل مبتنی بر دانش و آموزش و آگاه سازی امکان پذیر نیست.

موسوی با تاکید بر آموزش شهروندی در قالب نشاط اجتماعی در جامعه افزود : آموزش شهروندی در قالب اجراهای هنرمندانه بازیگران تاثیرگذارتر است لذا برای اینکه در نشاط و شادابی بتوانیم محتواهای فرهنگی را آموزش دهیم باید حضور هنرمندان و کار هنرمندانه را در میان شهروندان تقویت کنیم که در این زمینه قطعا تاتر و سینما در بالا بردن روحیه پر نشاط شهر تاثیر دارند و نیاز است به سینما بعنوان مروج فرهنگ و ادب ایرانی مراجعت دوباره داشته باشیم .

مرضیه برومند نیز ضمن اعلام امادگی برای هرگونه همکاری در قالب آموزش های شهروندی گفت :علاقمند هستم در موضوعات محیط زیست ، مدیریت پسماند و کاهش آلودگی های زیست محیطی با مدیریت شهری همکاری کنم .

وی ضمن انتقاد از غلبه فرهنگ بازاری بر هنر سینما و بازیگری ، افزود: باید هنر و فرهنگ را از زوایدی که پاکی و خلوص را از آن دور میکند بزداییم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد