× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به همت شهرداری منطقه ۱۳، تابلوی تمثال ۱۰۲شهید خلبان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی به همراه پلاک زندگینامه این شهیدان والامقام بر دیوار پادگان نیروی هوایی خیابان پیروزی نصب شد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه گفت : با هدف توسعه فرهنگ ایثار […]

به همت شهرداری منطقه ۱۳، تابلوی تمثال ۱۰۲شهید خلبان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی به همراه پلاک زندگینامه این شهیدان والامقام بر دیوار پادگان نیروی هوایی خیابان پیروزی نصب شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه گفت : با هدف توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ، حفظ ارزش های دوران دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا در سال جاری، دیوار پادگان نیروی هوایی در خیابان پیروزی مزین به تابلو های تمثال شهدای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه پلاک زندگینامه آنها شد.

وی با بیان اینکه تصاویر شهدا تداعی گر مفاهیم ارزشی دفاع مقدس در سطح شهر است افزود: نامگذاری کوچه ها، خیابان ها، پل ها و پارک ها به نام شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم و همچنین بازسازی و مرمت تصاویر شهدا بر جداره های محدوده، باعث آشنایی نسل آینده با ارزش های هشت سال دفاع مقدس و مانوس شدن آنها با حماسه آفرینان این مرز و بوم است .

شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اینکه نصب تصاویر شهدا و رزمندگان دفاع مقدس زینت بخش سیمای بصری شهر است ادامه داد : نصب تابلوهای جدید اسامی معابر از ماه های گذشته آغاز شده و تاکنون تعدادی تابلو در معابر منطقه نصب شده است که از این تعداد ، بخشی نیز مزین به نام شهداست .

وی یادآور شد: با توجه به گسترش محدوده های منطقه، روند شناسایی و نصب تابلوهای نامگذاری معابر به صورت مستمر ادامه دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد