× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت “فصل بازگشایی مدارس” و در راستای اجرای طرح “از خانه تا مدرسه با دوچرخه”، به منظور ترغیب دانش آموزان به استفاده از دوچرخه به عنوان “وسیله حمل ونقل پاک” و کاهش حجم ترافیک صبحگاهی؛ “دوچرخه بند” در محوطه حیاط مدارس منتخب سطح منطقه21 نصب شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

به مناسبت “فصل بازگشایی مدارس” و در راستای اجرای طرح “از خانه تا مدرسه با دوچرخه”، به منظور ترغیب دانش آموزان به استفاده از دوچرخه به عنوان “وسیله حمل ونقل پاک” و کاهش حجم ترافیک صبحگاهی؛ “دوچرخه بند” در محوطه حیاط مدارس منتخب سطح منطقه21 نصب شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با بیان خبر فوق گفت: با شروع سال تحصیلی99-98، فرصتی ایجاد شد تا با تشویق هرچه بیشتر دانش آموزان به استفاده از دوچرخه به عنوان “تنها وسیله حمل ونقل پاک”، نسل آینده ساز میهن مان به حفظ محیط زیست و کاهش میزان ترافیک ترغیب شوند.

وی در ادامه افزود: نصب “دوچرخه بند” در محوطه حیاط مدارس منتخب سطح منطقه21، با هدف افزایش رفاه حال دانش آموزان در متوقف کردن دوچرخه هایشان در مکانی ایمن و با شرایطی مطلوب و همچنین کاهش بار ترافیکی موجود، در دستورکار ویژه معاونت حمل ونقل و ترافیک این منطقه قرار گرفته است.

سالمی همچنین یادآور شد: امید است با استمرار نصب “دوچرخه بند” در سطح تمامی مدارس منطقه21، شاهد استقبال روزافزون دانش آموزان از رکاب زنی و استفاده از دوچرخه جهت ایاب و ذهاب آنها از خانه به سمت مدرسه باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد