× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: موزه خوشنویسی ایران پایگاهی برای علاقمندان به حوزه فرهنگ و هنر به خصوص خوشنویسی است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در مراسم نکوداشت عباس اخوین که عصر امروز […]

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: موزه خوشنویسی ایران پایگاهی برای علاقمندان به حوزه فرهنگ و هنر به خصوص خوشنویسی است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در مراسم نکوداشت عباس اخوین که عصر امروز در موزه خوشنویسی ایران برگزار شد، گفت: خوشحالیم که امروز در آستانه برگزاری دومین مراسم خوشنویسان معاصر کشور هستیم.

وی ضمن خیرمقدم به حضور مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران، افزود: بدون تردید بسیاری از فعالیت های فرهنگی و هنری شهر تهران که امروزه سامان گرفته، بر اساس حضور، توجه و پیگیرهای وی در جایگاه های مختلف فرهنگی و هنری بوده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تاکید کرد: افتتاح موزه خوشنویسی ایران نیز بر اساس پیگیری و اهتمام مسجدجامعی بوده است. حضور وی می تواند فعالیت های بیشتری را در حوزه فرهنگ و هنر کشور رقم بزند.

ضرغامی با بیان اینکه ساختمان موزه خوشنویسی نیز جزو یکی از خانه های تاریخی تهران است، تصریح کرد: امیدوارم با توجه بیشتر مدیریت موزه، شاهد برگزاری بیشتر و باشکوه تر برنامه هایی از این دست در موزه خوشنویسی ایران باشیم.

وی با اشاره به برگزاری ‌مراسم استاد امیرخانی در سال گذشته، گفت: امروز شاهد برگزاری مراسم نکوداشت استاد اخوین هستیم. این مراسم به پاس تجلیل از زحمات این استاد بزرگوار برپا شده است.

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران استاد اخوین حق معلمی بر گردن هنر خوشنویسی این ‌کشور دارد و توانسته با ویژگی های فوق العاده در این حوزه شاگردان با اخلاقی تربیت کند.

ضرغامی با اشاره به نزدیک شدن به روز معلم، افزود: استاد اخوین هر ویژگی که یک معلم باید داشته باشد را از نظر اخلاق و رفتار دارد. یکی از ویژگی های استاد اولویت دادن به حوزه آموزش و تربیت دادن شاگردان با اخلاق در حوزه خوشنویسی است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه فعالیت های استاد اخوین در حوزه خوشنویسی بسیار ارزشمند است، گفت: امیدوارم شاگردان استاد بتوانند همانند وی در حوزه خوشنویسی  خوش بدرخشند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه سازمان های مختلفی در شهرداری تهران در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت می کنند، بیان‌ کرد: سازمان زیباسازی یکی از این سازمان هایی است که با برگزاری مراسم های مختلف در حوزه فرهنگ‌و هنر اقداماتی انجام داده است که با استعانت از خداوند متعال و با جدیت تمام همکاران تداوم خواهد یافت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد