× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت:به دلیل درخواست مکرر هنرمندان مجسمه ساز در خصوص تمدید مهلت ثبت نام نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران تمدید شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران،سید مجتبی موسوی  معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران […]

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت:به دلیل درخواست مکرر هنرمندان مجسمه ساز در خصوص تمدید مهلت ثبت نام نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران تمدید شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران،سید مجتبی موسوی  معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: براساس اعلام قبلی مهلت ثبت نام در سمپوزیم بین المللی مجسمه سازی تهران تا روز چهارشنبه ۲۰ شهریور بود اما به علت استقبال و همچنین درخواست شرکت کنندگان این زمان تمدید شد و برهمین اساس ثبت نام در این سمپوزیم تا روز چهارشنبه ۲۷ شهریور به مدت یک هفته تمدید شد.علاقه مندان برای حضور در این سمپوزیم باید هرچه سریعتر برای تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

وی گفت:تاکنون هشت دوره از سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران برگزار شده و آخرین دوره آن هم سال 1396 بوده است. با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور سال گذشته این سمپوزیوم برگزار نشد و برگزاری مرحله نهم آن به زمان دیگری موکول شد تا بتوانیم با بودجه مناسب و برنامه ریزی بهتری آن را برگزار کنیم.

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در ادامه افزود: سمپوزیوم تهران به علت نوع برگزاری و همچنین سطح بین‌المللی آن و تعداد هنرمندانی که در آن حضور پیدا می‌کنند مورد استقبال خوبی قرار می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد:در مدت زمانی هم که سمپوزیوم برگزار نشد و به تعویق افتاد پیگیری‌هایی از طرف هنرمندان خارجی داشتیم که می‌خواستند اطلاع پیدا کنند سمپوزیوم تهران برگزار می‌شود یا نه. این اتفاق برای ما جای خوشحالی دارد که سمپوزیوم‌ مجسمه سازی تهران توانسته در بین سمپوزیوم‌های دنیا جایگاه خودش را پیدا کند و از اعتبار خوبی برخوردار شود به همین علت انگیزه ما برای برگزاری دوره نهم سمپوزیوم بیشتر است و امیدوارم زودتر این اتفاق بیفتد و وقفه بیشتری نداشته باشیم.

موسوی اظهار داشت:آثار سمپوزیوم‌های قبلی به جز دو دوره اول که مجسمه‌ها در فضاهای مختلف پخش شدند از دوره سوم به بعد سیاست بر تجمیع نصب مجسمه‌ها قرار گرفت، بنابراین از دوره سوم تا هشتم در یک مکان به طور مشخص در پارک‌ها قرار گرفت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد