× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 تهران،از برگزاری برنامه های سلامت-محور به مناسبت “هفته ملی سلامت” همزمان با نخستین هفته از اردیبهشت ماه98 در سطح این منطقه خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اشاره به خبر […]

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 تهران،از برگزاری برنامه های سلامت-محور به مناسبت “هفته ملی سلامت” همزمان با نخستین هفته از اردیبهشت ماه98 در سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اشاره به خبر فوق گفت: برنامه های متنوع “هفته ملی سلامت” با شعار ” مراقبت های اولیه بهداشتی؛ راهی به سوی پوشش همگانی سلامت” در سطح محله های ورودی غربی پایتخت ویژه شهروندان برگزار خواهد شد.

معینی کربکندی در ادامه افزود: از جمله برنامه های مورد نظر جهت برگزاری در “هفته ملی سلامت” می توان به “گذر سلامت، گفتگو در شهر، اجرای طرح راهوند، برپایی خیابان ورزش، اجرای بازی های نشاط سالمندی، اجرای نمایش میدانی با استفاده از ظرفیت کانون معلولین، برگزاری جشنواره غذای سالم، اجرای برنامه های فرهنگی، شرکت در پیاده روی خانوادگی، برگزاری کلاس های آموزشی و همایش های تخصصی هم راستا با شعار سلامت98، نشست تخصصی زنان و سلامت” اشاره کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: “خدمات سلامت-محور” با استفاده از ظرفیت محله ها، مساجد، مدارس و دیگر ادارات حوزه اجتماعی منطقه21 در فضاهای شهری، میادین میوه و تره بار و محلات محروم قابل ارائه خواهد بود.

معینی کربکندی در پایان خاطرنشان کرد: “برنامه های هفته ملی سلامت98” با هدف توسعه فرهنگ سلامت،اطلاع رسانی درراستای ارتقای سلامت شهروندان،گرامیداشت هفته سلامت و حساس سازی شهروندان نسبت به سلامت شهر و شهروندی،جلب و توسعه مشارکت های مردمی،توسعه همکاری های درون بخشی در اجرای برنامه های سلامت محور،جلب و توسعه همکاری های سازمان های دولتی و غیردولتی فعال در حوزه سلامت از تاریخ یکم لغایت هفتم اردیبهشت ماه سال جاری در سطح محله های منطقه 21 برگزار خواهد شد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد