× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام بودجه ریزی شهرداری تهران، ادارات زیباسازی در مناطق باید برنامه‌های خود را برای کسب بودجه کافی آماده کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، ‌در […]

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام بودجه ریزی شهرداری تهران، ادارات زیباسازی در مناطق باید برنامه‌های خود را برای کسب بودجه کافی آماده کنند.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، ‌در جلسه «هم اندیشی روسای ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه شهرداری تهران» که در محل سازمان زیباسازی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: در نیمه دوم سال زمان کمتری برای پرداختن به فعالیت‌های‌مان داریم و انتظارات بیشتری هم از سازمان وجود دارد.
وی ادامه داد: فعالیت‌هایی که در سطح شهر صورت می‌گیرد بسیار مهم است و مسوولان و شهروندان پیگیر آنها هستند. فعالیت‌هایی که سازمان زیباسازی انجام می‌دهد بیشتر از هر سازمان دیگری مورد توجه قرار دارد.
ضرغامی‌ با تاکید بر اینکه باید برای نوروز 99 آماده شویم، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته باید برنامه عید نوروز 99 را آماده و هفته آینده ارائه کنیم، همچنین ماموریت‌های فراتر از حوزه سازمان از جمله برنامه‌های معاونت فرهنگی-اجتماعی را هم بگیریم، ما باید به عنوان ستاد جشن‌های نوروزی این فعالیت‌ها را دنبال کنیم.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با بیان اینکه برخی از فعالیت‌های ادارات زیباسازی با برخی از حوزه‌های شهرداری مشترک است، تصریح کرد: ما در ادوار گذشته بحثی را مبنی بر اینکه فعالیت‌های ما در ایام نوروز براساس محور خاصی انجام شود، را داشتیم.
وی اضافه کرد: بیان کردن این محورها باعث می‌شود تا هماهنگی‌ای بین معاونت‌های مختلف صورت بگیرد تا اگر قرار است فعالیتی انجام شود در این محورها باشد. نمی‌توان به معابر، خیابان‌ها و ورودی‌های اصلی بی توجه بود و باید در چینش کارها اولویت بندی داشته باشیم.
ضرغامی‌ افزود: ادارات زیباسازی مناطق باید با اعلام برنامه‌های خود برای ایام نوروز 99، به ما برای اعلام برنامه نهایی به شورای شهر تهران کمک کنند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به بحث بودجه ریزی سال آینده، اظهار کرد: بعضی از مناطق در سنوات گذشته در بحث بودجه وضعیت خوبی نداشتند، اگر ادارات زیباسازی از الان به فکر این موضوع باشند می‌توانیم در بودجه سال آینده زیباسازی مناطق گشایش بیشتری داشته باشیم.
وی تصریح کرد: با محدودیت‌های بودجه‌ای شهرداری آشنایی داریم اما نمی‌خواهیم وضعیت به گونه‌ای باشد که کمبودها در حوزه زیباسازی رخ دهد که واقعا دیده می‌شود. ما باید قدرت توجیه برای گرفتن بودجه لازم را از مدیران بالادستی یا مسوولان بودجه ریزی داشته باشیم.
ضرغامی ‌افزود: با توجه به روز جهانی سرویس بهداشتی باید قراردادی بین سازمان و امور مناطق بسته شود؛ حرف برخی از مناطق این است که چون بحثی در سرفصل اعتبارات منطقه در این موضوع پیش بینی نشده نمی‌توانیم قرارداد ببندیم و باید ردیف اعتباری برای آن پیش بینی شود، امیدواریم در بودجه سال آینده چنین مشکلی پیش نیاید چراکه این موضوع یکی از خواسته‌های اساسی شهر و شهروندان است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: باید تعهدات ما درباره ساخت چشمه‌های سرویس بهداشتی که به شورای شهر وعده داده‌ایم عملی شده و امیدواریم امسال این اتفاق محقق شود.
وی با بیان اینکه چون در زمستان‌ هوا زودتر تاریک می‌شود نیاز به روشنایی و نور هم بیشتر است، افزود: خیلی از پل‌های عابر در مناطق وضعیت روشنایی مناسبی ندارند، هر جایی که لازم باشد سازمان در حد توان کمک خواهد کرد. مناطق نباید اجازه دهند که همه چراغ‌های پل از بین برود و بعد وارد عمل شوند، حتما باید در زمان‌های مورد نیاز این چراغ‌ها را تعویض کنند.
ضرغامی‌ تاکید کرد: به نظر می‌رسد که برخی از مسوولان ادارات زیباسازی مناطق بر موضوعات منطقه اشراف کامل را ندارند یا رسیدگی به این موضوع برای آنها اولویت ندارد. بارها تماس‌هایی با بنده گرفته شده که مثلا زیر فلان پل کار هنری صورت گرفته اما نورپردازی و روشنایی برای مشاهده آن وجود ندارد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: نور، بحث مهمی ‌است و مناطق باید به این موضوع بپردازند، برنامه ریزی شده تا امکانات سازمان در حد توان در اختیار مناطق قرار بگیرد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد