× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در یازدهمین روز از آخرین ماه تابستان 98 قطار ملاقات مردمی شهردار منطقه 9 تهران در ورودی ساختمان مرکزی این شهرداری به ایستگاه نود و سوم رسید. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، در نود و سومین ملاقات مردمی سید علی مفاخریان شهردار منطقه9 تهران،با شهروندان که برخلاف رویه […]

در یازدهمین روز از آخرین ماه تابستان 98 قطار ملاقات مردمی شهردار منطقه 9 تهران در ورودی ساختمان مرکزی این شهرداری به ایستگاه نود و سوم رسید.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، در نود و سومین ملاقات مردمی سید علی مفاخریان شهردار منطقه9 تهران،با شهروندان که برخلاف رویه این بار در طبقه همکف برگزار شد، شهروندان بی هیچ واسطه و تشریفات اداری با ورود به ساختمان مرکزی شهرداری منطقه9، شاهد حضور شهردار منطقه و مدیران شهری برای انجام ملاقات مردمی هفتگی دوشنبه ها بودند.

ملاقات مردمی نود و سوم در حالی با حال و هوایی خاص و متفاوت در طبقه همکف برگزار شد که مفاخریان شهردار منطقه9 به درخواست 25نفر از شهروندان با موضوعات مرتبط با شهرسازی رسیدگی و دستورات لازم را برای رفع مشکلات شهروندان به منظور خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی آنها همسو با رویکرد مدیریت ارشد شهری صادر کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد