× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهروندان منطقه 5 در ماه مبارک رمضان، از تورهای گردشگری رایگان به مقاصد امام زاده های سطح منطقه بهره مند می شوند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه5 تهران، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه اعلام کرد : منطقه 5 دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است و در ماه مبارک رمضان، فرصتی […]

شهروندان منطقه 5 در ماه مبارک رمضان، از تورهای گردشگری رایگان به مقاصد امام زاده های سطح منطقه بهره مند می شوند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه5 تهران، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه اعلام کرد : منطقه 5 دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است و در ماه مبارک رمضان، فرصتی فراهم شده تا با برگزاری تورهای نیم روزه زیارتی، مذهبی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهار شنبه هر هفته تا پایان ماه مبارک از ساعت 16 الی 20:30 ، شهروندان بتوانند از فضاهای زیارتی سطح محدوده استفاده کنند.

براساس این خبر، اولین تور گردشگری ویژه ماه مبارک رمضان، در مسیر کوچه باغات کن در ابتدای ماه مبارک برگزار شد و در تمام طول مسیر، راوی درباره قدمت و ساخت حسینیه الغدیر، سرآسیاب، امام زاده جعفر و محمد، اطلاعات مناسبی در اختیار گردشگران قرار داد . این تور تفریحی مذهبی که از ساعت 16آغاز شد؛ تا صرف افطارگردشگران در امام زاده محمد پایان یافت.

باید افزود؛ مسیر گردشگری روز چهار شنبه هجدهم اردیبهشت ماه نیز، به مقصد امام زاده باغ فیض، حمیده خاتون، امام زاده جعفر و تپه شهدای کوهسار بود.

یکی از گردشگران در گفتگو با خبرنگار منطقه، فضاهای تفرجگاهی و زیارتی منطقه را با داشتن آب و هوای کوهستانی بسیار جذاب خواند و از این اقدام شهرداری منطقه تشکر کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد