× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران ،جلسه ای با حضور دکتر سید حمید موسوی شهردار این منطقه و اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه یک به منظور بررسی مشکلات و رسیدگی به وضعیت پروژه بلوار اوشان برگزار شد. در این جلسه مشکلات اجرایی،ملکی و حقوقی از […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران ،جلسه ای با حضور دکتر سید حمید موسوی شهردار این منطقه و اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه یک به منظور بررسی مشکلات و رسیدگی به وضعیت پروژه بلوار اوشان برگزار شد.

در این جلسه مشکلات اجرایی،ملکی و حقوقی از جمله وجود مرکز تخلیه زباله در مجاورت پروژه،عدم استقبال سرمایه گذاران و سازندگان با توجه به متراژ پروژه، تعارضات ملکی و رفع مشکلات اخذ سند تک برگی ملک، توسط اعضای هیات مدیره تعاونی با دکتر موسوی مطرح شد.

شهردار منطقه یک نیز پیشنهاداتی را در خصوص تغییرات و تعدیل در بارگذاری فضاهای مشاعات پروژه با هدف اقتصادی شدن آن به منظور جذب سرمایه گذار، مطرح کردند.

در خصوص مرکز دپوی زباله در مجاورت پروژه نیز دکتر موسوی پیرو دستور قبلی اظهار امیدواری کرد به زودی جابجایی این مرکز به سرانجام خواهد رسید.
در زمینه تعارضات زمین و اخذ سند تک برگی ملک نیز به ادارات املاک و حقوقی دستور داده شد تا همکاری لازم را با هیات مدیره تعاونی مذکور معمول دارند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد