× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مراسم معارفه و آغاز به کار شورایاران دوره پنجم منطقه21 با حضور امانی، حبیب زاده و خلیل آبادی اعضای شورای اسلامی شهر تهران؛ رحمانی شهردار ورودی غربی پایتخت، معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه در سرای محله غزالی برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، شهربانو امانی […]

مراسم معارفه و آغاز به کار شورایاران دوره پنجم منطقه21 با حضور امانی، حبیب زاده و خلیل آبادی اعضای شورای اسلامی شهر تهران؛ رحمانی شهردار ورودی غربی پایتخت، معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه در سرای محله غزالی برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، شهربانو امانی عضو کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای این مراسم با بیان اینکه زیباترین نماد دموکراسی در شهر تهران در سطح محله هاست، گفت: در دوره پنجم از انتخابات شورایاری محله های تهران شاهد حضور 41درصدی بانوان رای دهنده بودیم که نسبت به دوره چهارم، بانوان حضور پررنگ تری داشتند و این امر حاکی از آن است که بانوان این شهر به مسئولیت اجتماعی خود در قبال شهر و محله شان پی برده اند.

افشین حبیب زاده، دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز در ادامه این مراسم افزود: به برکت وجود شورایاران در سطح محله ها، مشکلات و درخواست های شهروندان در حوزه امور شهری و محله ای رفع خواهد شد که این خود نویدبخش رخ دادن اتفاقات خوبی در سطح محله های کلانشهر تهران است.

رحمانی شهردار منطقه21 نیز با تشکر ویژه از حضور فعال بانوان در عرصه پنجمین دوره انتخابات شورایاری محله های شهر تهران گفت: دو دیدگاه کلی مدنظر مدیریت جدید شهری کلانشهر تهران است؛ یکی توجه ویژه به محلات و دیگری شهر انسان-محور که در پی آن افزایش سطح تعلق مکانی شهروندان نسبت به شهر و محله محل سکونت خود تحقق می یابد؛ که در این خصوص شورایاران به عنوان بازوان مدیریت شهری می بایست در مسیر ایجاد شناخت از محله ها و درنهایت تصمیم گیری صحیح به مدیریت شهری یاری رسانند.

در حاشیه این مراسم حسن خلیل آبادی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: در دوره پنجم، اعتقاد بر این است که بدون حضور و مشارکت همه جانبه شهروندان در امور شهر و یاری رسانی به مجموعه مدیریت شهری، هیچ کار ویژه ای در سطح شهر انجام نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است؛ طی مراسم معارفه و آغاز به کار شورایاران دوره پنجم منطقه21، از شورایاران دوره چهارم ورودی غربی پایتخت به پاس زحمات چهارساله شان تقدیر شد و همچنین به مناسبت “هفته تهران”، از دبیران کانون های گردشگری محله های 13گانه منطقه21 تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد