× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

پیرو بازدید های ادواری از مناطق شهری، جلسه ارزیابی و نظارت ستادی اداره حقوقی و تنظیم قراردادهای شهرداری منطقه9 با مدیر کل حقوقی شهرداری تهران، شهردار منطقه9 و روسای ادارات کل حقوقی برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید امیر حسین شمس مدیر کل حقوقی شهرداری تهران ضمن […]

پیرو بازدید های ادواری از مناطق شهری، جلسه ارزیابی و نظارت ستادی اداره حقوقی و تنظیم قراردادهای شهرداری منطقه9 با مدیر کل حقوقی شهرداری تهران، شهردار منطقه9 و روسای ادارات کل حقوقی برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید امیر حسین شمس مدیر کل حقوقی شهرداری تهران ضمن بازدید از اداره حقوقی منطقه9 و بررسی پرونده های مهم حقوقی موجود در سطح منطقه به همراه سید علی مفاخریان شهردار این منطقه اظهار داشت: با توجه به مسئولیت خطیر پرسنل و همکاران در اداره حقوقی بایست توجه و دقت بیشتری به پرونده ها و موضوعات حقوقی شهروندان داشته باشیم.

وی افزود: امید است که با تلاش مضاعف بتوان در راه احقاق حقوق شهروندان و مجموعه شهری قدم برداشت و در خصوص پرونده های موجود در مجموعه شهری چاره اندیشی کرد.

در ادامه سید علی مفاخریان ضمن تشکر از مدیر کل اداره حقوقی شهرداری تهران بواسطه حمایت ها و پشتیبانی های لازم اذعان داشت: لزوم همکاری های بیشتر موجب رفع موانع و مشکلات به صورت تدریجی خواهد شد و این امر جز با نگاه حمایتی اداره کل حقوقی مجموعه شهری امکان پذیر نخواهد بود.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه ارزیابی و نظارت ستادی اداره حقوقی منطقه9، رئیس اداره حقوقی منطقه به ارائه گزارشی 5ماهه از عملکرد اداره حقوقی منطقه که مطابق ارزیابی های صورت گرفته در حال حاضر دارای مقام نخست در استفاده از سامانه جامع حقوق در بین مناطق 22گانه شهری است، پرداخت و در ادامه پیرامون موضوعات مختلفی چون؛ معضل سدمعبر در منطقه9، مطالبه بها در خصوص املاک موجود در طرح ، آراء کمیسیون ماده صد گفتگو و راهکارهای لازم برای حل و فصل پرونده های حقوقی دارای مشکل منطقه9 ارائه شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد