× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

عبدالحسین رامشی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: ۹۶ درصد از اراضی ملی استان تهران دارای سند مالکیت دفترچه ای به نام دولت است که برای حدود ۲۰ درصد از این اراضی سند تک برگ صادر شه است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از مهر،عبدالحسین رامشی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان […]

عبدالحسین رامشی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: ۹۶ درصد از اراضی ملی استان تهران دارای سند مالکیت دفترچه ای به نام دولت است که برای حدود ۲۰ درصد از این اراضی سند تک برگ صادر شه است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از مهر،عبدالحسین رامشی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران، پیش از ظهر چهارشنبه در کارگروه مشترک این اداره کل و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران با اعلام آمادگی کامل برای اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و تسریع در روند اجرا ، به فواید اجرای این طرح اشاره و عنوان کرد: با اجرای این طرح علاوه بر جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از اراضی ملی و انفال، میزان تشکیل پرونده در محاکم قضائی کاهش یافته و وضعیت مالکیت دولت بر روی این اراضی مشخص و تثبیت خواهد شد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران با بیان اینکه اجرای طرح کاداستر عاملی بازدارنده در دست درازی به عرصه های ملی است گفت: با اجرای این طرح و صدور سند تک برگ برای اراضی ملی، از تجاوز و تصرفات به این اراضی و بیت المال جلوگیری شده که با توجه به تعامل خوبی که بین اداره کل منابع طبیعی و ثبت وجود دارد امیدوار هستیم تا هرچه زودتر کل اراضی ملی و دولتی استان تهران دارای سند تک برگ کاداستری شود.

وی ادامه داد: ۹۶ درصد از اراضی ملی استان تهران دارای سند مالکیت دفترچه ای به نام دولت می باشد که تاکنون برای حدود ۲۰ درصد از این اراضی سند تک برگ کاداستری صادر و در بانک کاداستر ثبت شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد