× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مانور فرایند نمادین انتخابات شورایاری ها در شعبه فرضی سوله بحران منطقه 5 در حالی برگزار شد، که 470 نیروی آموزش دیده، برای خدمت رسانی به شهروندان آماده هستند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، رای گیری الکترونیکی نمادین انتخابات شورایاری ها، با نظارت فریدون حیدری شهردار منطقه و […]

مانور فرایند نمادین انتخابات شورایاری ها در شعبه فرضی سوله بحران منطقه 5 در حالی برگزار شد، که 470 نیروی آموزش دیده، برای خدمت رسانی به شهروندان آماده هستند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5، رای گیری الکترونیکی نمادین انتخابات شورایاری ها، با نظارت فریدون حیدری شهردار منطقه و نماینده هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در سوله بحران منطقه به منظور آسیب شناسی، آمادگی و رفع معایب انجام شد.

شهردار منطقه ضمن اشاره به آموزش وآمادگی 470 نیرو برای اخذ رای الکترونیکی در قالب ناظر، کاربر و مدیر سیستم در روز انتخابات گفت : در حالی که 4 روزتا انتخابات شورایاری ها فرصت داریم، در سوله بحران منطقه، با تشکیل شعبه فرضی و حضور 105 نفر از همکاران، فرایند نمادین انتخابات، برگزار شده و ضمن بررسی و آسیب شناسی معایب، چگونگی فرایند کار، برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در روز جمعه چهارم مرداد ماه تمرین شد.

وی افزود : در هر یک از محلات منطقه، 3 سازه برای تبلیغات کاندیداهای شورایاری تعبیه شده است و 106 شعبه اخذ رای در مدارس و مساجد سطح محدوده پیش بینی شده که با همکاری کلیه معاونتها، شهرداران نواحی و ادارات، امیدواریم انتخابات مطلوبی در منطقه را شاهد باشیم .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد