× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر امیدبخشی به مردم را یکی از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران دانست و گفت: انتقادات سازنده خبرنگاران از مسئولان، موجب توسعه و پیشرفت جامعه می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر ،مسعود مرسلپور فرماندار این شهرستان در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه که با مشارکت […]

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر امیدبخشی به مردم را یکی از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران دانست و گفت: انتقادات سازنده خبرنگاران از مسئولان، موجب توسعه و پیشرفت جامعه می‌شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر ،مسعود مرسلپور فرماندار این شهرستان در مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه که با مشارکت شهرداری و شورای شهر اسلامشهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد شهید صارمی، روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار داشت: عده‌ای پرمدعا و بی‌محتوا در کنار عده‌ای از خبرنگاران بی‌مدعا و پرتوان، در جهت رشد و بالندگی و آبادانی شهرستان و نشان دادن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام حوزه‌ها تلاش وافر و تعیین‌کننده‌ای داشته‌اند و از سویی به کمک دستگاه‌های مختلف شهرستان آمدند، تا بتوانند خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی را پوشش دهند.

وی با بیان اینکه اهانت‌ها و تهمت‌ها موجب تخریب افراد و ایجاد تفرقه و نفاق می‌شود، افزود: اگر همه مسؤولانی که به‌نوعی با مردم سروکار دارند، گفتار و عملشان با رفتارشان یکی باشد و با مردم صادقانه رفتار کنند و منافع ملی و مردم را به منافع فردی، حزبی و جناحی ترجیح دهند، همه مسائل و مشکلات جامعه می‌شود.


مرسلپور با تبریک روز خبرنگار و قدردانی از تلاش‌های فعالان عرصه خبر، تأکید کرد: در طی یک سال گذشته که در خدمت مردم شریف اسلامشهر هستم، نقش خطیر و ارزنده خبرنگاران را در عرصه‌های مختلف پیگیری مطالبات مردم و مشکلات منطقه و اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی بسیار ارزشمند و قابل‌تقدیر بوده است.

وی تأکید کرد: باید خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در هر قوه و دستگاهی که انجام می‌شود، به اطلاع مردم رسانده شود تا اقشار مختلف جامعه از عملکرد نظام مطلع و آگاه شوند، حق مردم است که بدانند خدمتگزارانشان در دولت و نظام چکار می‌کنند.

فرماندار اسلامشهر با تأکید بر اینکه عده‌ای در کشور در تلاش هستند، تا جو جامعه را در شهرستان و کشور آشفته سازند و به اهداف و خواسته‌های ناصواب خود دست یابند، گفت: هرکسی در هر لباس و مسؤولیتی که قرار دارد، اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد، باید از ایجاد تفرقه و آشفتگی پرهیز کند و در جهت ایجاد وحدت و همبستگی گام بردارد.

وی تصریح کرد: در سیره حکومت‌داری شاید در روش‌ها و مشی‌ها، تفاوت داشته باشیم اما در منش، همه متحد و وابسته به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و زیر لوای ولایت فقیع و رهبری معظم انقلاب هستیم و انجام‌ وظیفه می‌کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه باید واقعیت‌ها و حقیقت‌ها را به مردم گفت، اذعان کرد: تفاوت افکار برای رسیدن به یک نقطه سازنده و ارزنده و در جهت پیشرفت منطقه امری طبیعی است، اما نباید با ایجاد تنش و تشتت افکار و آرا، به اهداف خود رسید.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند با ایجاد و ترویج بحث ناکارآمدی مدیران انقلابی در جامعه ایران و عدم رضایتمندی مردم از مسؤولان، با انتشار اخبار غیرواقعی و دروغین، اختلاف و شکاف در کشور ایجاد کنند، تا راحت‌تر به مقاصد پلید و شوم خود برسند.

فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: برای ما در نظام جمهوری اسلامی در شرایط فعلی، اصل مقبولیت و مشروعیت نظام مهم است، مهم‌ترین مسأله حضور حداکثری مردم در صحنه‌های دفاع از نظام و پای صندوق‌های اخذ رأی و انتخابات آتی در کشور است.

وی با بیان اینکه در تمام بخش‌های کشور و طرح‌های عمرانی، دولت سهم ۵۰ درصدی دارد، تأکید کرد: تخریب مسؤولان دستگاه‌ها و اقدامات انجام‌شده در کشور ظلم به‌نظام است، باید با تبیین دستاوردهای نظام با هر دیدگاه و نگرشی که وجود دارد، برای مردم آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی شود.

مرسلپور خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مالکیت هیچ فرد و گروه و جناحی نیست، این نظام نه برای اصلاح‌طلبان است نه به اصولگرایان تعلق دارد، این کشور و نظام متعلق به همه اقشار جامعه با همه دیدگاه‌ها و نظرات است.

در پایان این نشست صمیمی، فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر با اهدای هدایایی به خبرنگاران از تلاش‌های یک‌ساله اصحاب رسانه در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی قدردانی کردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد