× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 از ساماندهی فضاهای شهری در قالب عملیات نهرساز ی ، اصلاح انهارو پیاده رو سازی در بافت فرسوده خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه، ساماندهی فضاهای شهری در منطقه 13 را یکی از اقدامات این […]

مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 از ساماندهی فضاهای شهری در قالب عملیات نهرساز ی ، اصلاح انهارو پیاده رو سازی در بافت فرسوده خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه، ساماندهی فضاهای شهری در منطقه 13 را یکی از اقدامات این منطقه در بافت فرسوده برشمرد و افزود: به منظور تسهیل در رفت و آمد شهروندان و با هدف ساماندهی فضاهای شهری و کسب رضایتمندی شهروندان ،عملیات نهرسازی و اصلاح انهار در نقاط مورد نیاز در بافت فرسوده اجرایی می شود.

به گفته وی پروژه ساماندهی فضاهای شهری شامل نهر سازی ، اصلاح انهار با تبدیل نهر به کانیو کتابی و پیاده روسازی که برای تامین آسایش و رفاه شهروندان اجرایی می شود.

شهردار منطقه احداث پاتوق محله را از دیگر اقدامات این منطقه برای ساماندهی فضای های شهری برشمرد و خاطر نشان کرد: در این پاتوق ها ضمن اجرای عملیات عمرانی و زیر سازی ، ترسیم نقاشی دیواری بر جداره ها ، احداث فضای سبز با جانمایی گلدان و باغچه و نصب وسایل ورزشی صورت می گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد