× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اعلام تنظیم نامه‌ای برای حل مشکل بودجه سازمان فرهنگی هنری گفت: ۴ درصد از بودجه شهرداری به فعالیت‌های فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری اختصاص دارد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مجید فراهانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه […]

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اعلام تنظیم نامه‌ای برای حل مشکل بودجه سازمان فرهنگی هنری گفت: ۴ درصد از بودجه شهرداری به فعالیت‌های فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری اختصاص دارد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مجید فراهانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، درحاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران درباره مشکلات به وجود آمده درباره بودجه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: مشکل اساسی درباره بودجه سازمان فرهنگی هنری اختلاف در موعد بودجه بندی این سازمان و شهرداری تهران است. موعد ارائه بودجه پیشنهادی سازمان فرهنگی هنری انتهای اسفندماه اعلام شده اما زمان بندی بودجه‌ای کل شهرداری تهران تا انتهای آذرماه است. این بودجه پیشنهادی دی‌ماه بررسی نهایی می‌شود و در بهمن‌ماه تصویب می‌شود.
وی افزود: فاصله‌ای که بین این دو پیشنهاد وجود دارد باید برداشته شود تا ناهماهنگی‌های صورت گرفته از بین برود.
فراهانی تاکید کرد: مسلم است بر اساس قانون سقف ۴ درصد از درآمدهای نقدی شهرداری تهران به فعالیت‌های فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اختصاص دارد. من در این رابطه نامه‌ای تنظیم و به ریاست شورا ارسال کرده‌ام. برای حل مشکل بودجه این سازمان باید هیئت امنای سازمان فرهنگی هنری و مجموعه شهرداری اقدامات مقتضی را انجام دهند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد