× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

الهام فخاری عضو شورای شهر تهران گفت:شورایاران منتخب بعنوان کنشگران محلی باید با کاستی ها و نیازهای محله خود آشنا باشند و در رفع آنها با همه توان خود تلاش کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران در همایش داوطلبان انتخابات شورایاری […]

الهام فخاری عضو شورای شهر تهران گفت:شورایاران منتخب بعنوان کنشگران محلی باید با کاستی ها و نیازهای محله خود آشنا باشند و در رفع آنها با همه توان خود تلاش کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران در همایش داوطلبان انتخابات شورایاری محلات 27 گانه منطقه یک با بیان مطلب فوق افزود: شورای شهر باید در کنار شورایاران باشد و بخشی از مسئولیت بر عهده شورا است و باید از ظرفیت های موجود استفاده کند.

وی گفت: اصلاح اساسنامه در راستای یاریگری به اعضای شورا و یاوری رساندن به آنها برای گرفتن تصمیمات عادلانه،منصفانه است که سعی داریم اصلاح آن را بار دیگر انجام دهیم.

فخاری از شورایاران منتخب درخواست کرد که با کمیته های اجتماعی، هنر و نظارت بر تحقق الگوی شهر دوستدار کودک همکاری کنند تا بتوانیم در موضوعاتی که به هویت محلی و خدمات رسانی به گروه ها با تاکید بر کودک، نوجوان، فرهیختگان، سالمندان، معلولان و توان یابان است کار را پیش ببریم و نهادهای اجتماعی را تقویت و اساسنامه، رویه ها و آیین نامه ها را اصلاح کنیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد