× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران گفت:شورایاران محلات با تعصب مثال زدنی به پی گیری مشکلات محلات در تخصیص بودجه ها مشارکت کردند و اگر نبودند شاید اولویت های مدیریت شهری در مسائل دیگری قرار می گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، نشست توجیهی کاندیداهای پنجمین دوره […]

مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران گفت:شورایاران محلات با تعصب مثال زدنی به پی گیری مشکلات محلات در تخصیص بودجه ها مشارکت کردند و اگر نبودند شاید اولویت های مدیریت شهری در مسائل دیگری قرار می گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، نشست توجیهی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری های محلات 29 گانه در منطقه با حضور علیرضا محجوب نماینده مجلس شورای اسلامی ، ابراهیم امینی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ، افشین حبیب زاده و مجید فراهانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، محمد رضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ، فریدون حیدری شهردار منطقه ، معاونین و جمعی از مدیران در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار شد.

مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه این جلسه، از ظرفیت بزرگ حضور افراد محلی سخن گفت و شورایاران را افرادی خواند که برای بهبود عملکرد محله خود ، رفع مشکلات و مشارکت در حل مسائل و توسعه محله احساس مسئولیت کرده و با توجه به وضعیت ثبت نام که چند ساعت طول کشیده است شرکت کرده و برای به ثمر رساندن ایده خود ، فکر می کنند .

وی گفت : این ظرفیت بزرگی است که افراد محلی برای توسعه محل خود کاری کنند و ما باید از این ظرفیت ها در محلات بهره کافی را ببریم چه آنها رای بیاورند چه نیاورند ، با تهیه بانک اطلاعات افراد ثبت نامی و در اختیار گذاشتن اطلاعات آنان به شهرداران نواحی از حضور افراد استفاده کرده و انتظار این است در هر جلسه با دعوت از آنان ، از نظراتشان برای حل مشکلات مردم در حوزه های فرهنگی، فنی و عمرانی وشهرسازی استفاد شود .

فراهانی افزود : شورایاران محلات با تعصب مثال زدنی به پی گیری مشکلات محلات در تخصیص بودجه ها مشارکت کردند و اگر نبودند شاید اولویت های مدیریت شهری در مسائل دیگری قرار می گرفت و از کاندیداها خواست حتما عملکرد شورایاران موفق را در سایت شورا ملاحظه کنند.

وی گفت : 4 توقع از شورایاران مردم دارم ؛ نخست اینکه برای حضور در شورایاری برنامه داشته باشید ، ایده هارا مکتوب کنید و آن چه به ذهنتان می رسد را بنویسید . دوم اینکه حتما اعتلاف مردمی تشکیل دهید، افراد علاقه مند را پیدا کرده و آن ها را مشارکت دهید و گروهی تصمیم بگیرید .سوم اینکه ، تجربیات پیشینیان خود را حتما مطالعه کنید و گزارش عملکرد آنها نگاه وسیعی به شما داده تا شورایاری پنجم همچون چوب امدادی شود تا برای حل مشکلات مردم چند قدم فرا تر برویم و چهارمین درخواستم این است که تبلیغات سینه به سینه را فراموش نکیند و از دوستان ، اقوام ، مدارس برای حضورپای صندوق رای تبلیغ کنید و بخواهید که به اعتلاف شما رای دهند. من شهادت می دهم که شورایاران نقش بسیار مهمی در پاسخگو کردن مدیران شهری ایفا کردند و امیدواریم نتایج این انتخابات ، موجب جلب رضایت مردم و رضایت الهی شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد