× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17 تهران،محمود کلهری شهردار منطقه 17 در گفتگو با محمد حسین بوچانی رییس مرکز مطالعات شهرداری تهران در جریان تشکیل شورای پژوهش و نواوری این منطقه گفت: به عملکرد پژوهش محور و عملکرد شورای پژوهش و نوآوری اعتماد،امید و تکیه داریم. وی با اشاره […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17 تهران،محمود کلهری شهردار منطقه 17 در گفتگو با محمد حسین بوچانی رییس مرکز مطالعات شهرداری تهران در جریان تشکیل شورای پژوهش و نواوری این منطقه گفت: به عملکرد پژوهش محور و عملکرد شورای پژوهش و نوآوری اعتماد،امید و تکیه داریم.

وی با اشاره به جایگاه شورای پژوهشی گفت: ما در مدیریت شهری منطقه 17 به عملکرد و فعالیت شورای پژوهشی ، امید و تکیه داریم. امیدواریم که با بهره گیری از ظرفیتهای موجود در منطقه و با بکارگیری توان علمی و اجرایی همکاران، اهداف توسعه ای در منطقه پی گرفته شده و نتایج خوبی حاصل شود.

کلهری بر استفاده از ظرفیت بدنه سازمان در شورای پژوهشی تاکید کرد و افزود: امید داریم در این شورا مطالعه و اجرا در کنار هم و با تکیه بر هم پیش بروند و نتایج مطلوبی با استفاده از ظرفیت و توان کارشناسان و بدنه سازمان رقم بخورد.

شهردار منطقه 17 در بازتعریف چالشهای منطقه گفت: رنج فرسودگی بافت شهری، ریزدانگی،نفوذناپذیری بر چهره این منطقه خط انداخته و موجب شده در برخورداری از سرانه های خدماتی محروم باشد. اما در تلاشیم با شناخت فرصتهای جدید و جلب مشارکت شهروندان مسیر توسعه را هموار کرده و مشکلات موجود را رفع کنیم.

گفتنی ست شهردار منطقه 17 در این نشست بر برخوداری از ظرفیت و پتانسیل کارشناسان در شورای پژوهشی و نوآوری تاکید کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد