× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،همزمان با دوازدهمین سه شنبه بدون خودرو ، صبح امروز چهارم تیر ماه ،شهردار منطقه۱۳ به همراه رئیس هیئت همگانی دوچرخه سواری استان تهران و جمعی از معاونین و مدیران این منطقه با دوچرخه از ناحیه یک بازدید کردند. در این بازدید که […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،همزمان با دوازدهمین سه شنبه بدون خودرو ، صبح امروز چهارم تیر ماه ،شهردار منطقه۱۳ به همراه رئیس هیئت همگانی دوچرخه سواری استان تهران و جمعی از معاونین و مدیران این منطقه با دوچرخه از ناحیه یک بازدید کردند.

در این بازدید که در راستای ترویج فرهنگ استفاده از حمل و نقل پاک و به منظور الگوبرداری شهروندان از این کمپین صورت گرفت، مسئولان ارشد منطقه محدوده معابر اصلی و کوچه های ناحیه یک را با استفاده از دوچرخه رکاب زدند و همزمان با توقف در برخی از نقاط وضعیت ارائه خدمات شهری ، ترافیکی ، عمرانی و … را مورد بررسی قرار دادند.

این بازدید با رکاب زنی مسئولین از خیابان غفاری نسب ناحیه یک آغاز شد ، در محدوده خیابان های زاهد گیلانی، پیروزی، محوی، خشکبارچی ، بافت فرسوده ، صفا و اقبال ادامه یافت و در ساختمان شهرداری ناحیه یک پایان یافت .

در ادامه شهردار منطقه با حضور در ساختمان شهرداری ناحیه یک ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان، در جلسه ای با مدیران ناحیه یک ، اولویت های منطقه را برای خدمت رسانی بیشتر تشریح کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد