× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه ۱۳ از مدیریت کامل روزهای بارانی و آماده باش نیروهای شهرداری منطقه با توجه به بارش باران روزهای اخیر خبر داد و افزود: بحران ناشی از بارش باران در منطقه مدیریت شده است و همکاران شهرداری منطقه در حالت آماده باش کامل به سر می برند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از […]

شهردار منطقه ۱۳ از مدیریت کامل روزهای بارانی و آماده باش نیروهای شهرداری منطقه با توجه به بارش باران روزهای اخیر خبر داد و افزود: بحران ناشی از بارش باران در منطقه مدیریت شده است و همکاران شهرداری منطقه در حالت آماده باش کامل به سر می برند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران ،مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 تهران،سحرگاه امروز (4 آبان ماه) در بازدید میدانی از سطح منطقه که با حضور معاونین، شهرداران نواحی و مدیران مربوطه به منظور مقابله با بارندگی ها و حوادث احتمالی ناشی از بارش شدید باران برگزار شد، گفت: به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با بارندگی‌های ناگهانی و حوادث احتمالی ناشی از بارش ها تمامی امکانات و نیروها آماده باش هستند.

رحمان زاده خاطر نشان کرد: برای پیشگیری از بروز مسائل و معضلات در شهر به خصوص رسیدگی و رفع مشکلات و موانع معابر شهری در مواقع بارندگی، تدابیر و دستورات لازم برای واحدها، اکیپ‌های خدماتی و عملیاتی صادر شده است.

وی اضافه کرد: در راستای افزایش ایمنی و آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور، پاکیزگی شهر و پیشگیری از آبگرفتگی در محورها به ویژه در زمان بارندگی، نیروهای خدمات شهری، ۱۳۷ و… به صورت شبانه روزی در حال لایروبی انهار و کانال ها و جمع آوری زباله و ضایعات هستند.

شهردار منطقه۱۳ اظهار داشت: مشکل آبگرفتگی و ساماندهی آب های سطحی امر مهمی است که باید مورد ارزیابی قرار گیرد، به این منظور انجام عملیات لایروبی جوی های معابر، نظافت کانال ها، دریچه ها و انهار به خصوص معابر اصلی به صورت ویژه با محوریت نواحی به صورت مستمر در حال اجراست.

وی تأکید کرد: جلب رضایت شهروندان یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین اهدافی است که شهرداری منطقه در قالب برنامه‌های خود برای دستیابی به آن تلاش می‌کنند.

مرتضی رحمان زاده در این بازدید بر آمادگی کامل همه زیر ساختهای موجود برای خدمت رسانی به شهروندان در هنگام بارش نزولات آسمانی خبر داد و گفت : از مدتها پیش ، اقدامات زیر ساختی مختلفی برای حل مشکل آبگرفتگی در منطقه به انجام رسید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد