× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه یک در دیدار با شورایاران محلات دزاشیب، نیاوران و جماران ، شورایاری را جوشش مشارکت اجتماعی در محلات دانست. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در سه شنبه های بدون خودرو، اقدام به گشت با دوچرخه و پیاده روی در […]

شهردار منطقه یک در دیدار با شورایاران محلات دزاشیب، نیاوران و جماران ، شورایاری را جوشش مشارکت اجتماعی در محلات دانست.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در سه شنبه های بدون خودرو، اقدام به گشت با دوچرخه و پیاده روی در سطح ناحیه چهار و محله های نیاوران، جماران و دزاشیب نمود و در دیدار با شورایاران محلی آغاز به کار پنجمین دوره شورایاری را به آنها تبریک گفت.

وی افزود : بستر مدیریت مشارکتی و حضور مردم در اداره شهر ، شورایاری ها هستند و هر شورایار باید بیش از هر چیز دغدغه محله را داشته باشد و تمام سعی خود را برای رفع مشکلات مردم محلی انجام دهد و با احساس تعلق پیگیر مشکلات باشد.

موسوی جماران را دارای هویتی فرا ملی دانست و گفت: ساماندهي محله جماران باید مبتنی بر هويت تاريخي آن و با حفظ ارزش ها براي آيندگان انجام شود .

گفتنی است در این دیدار گزارش عملکرد ناحیه ارایه شد و اعضای شورایاری نیز نقطه نظرات و دغدغه های محلی را مطرح کردند و شهردار با توضیح هر یک، با آنها به گفتگو نشست.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد