× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران گفت:سرمایه گذاری بر روی صنعت گردشگری و هتلداری و توسعه زیرساخت های مربوط به آن ، بهترین جایگزین فروش نفت در کسب درآمدهای پایدار است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه باحضور در مراسم پیش […]

سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران گفت:سرمایه گذاری بر روی صنعت گردشگری و هتلداری و توسعه زیرساخت های مربوط به آن ، بهترین جایگزین فروش نفت در کسب درآمدهای پایدار است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار این منطقه باحضور در مراسم پیش افتتاح هتل ویستریا در خیابان دربند با بیان مطلب فوق اظهار داشت: رویکرد منطقه یک از سرمایه گذاری در بخش مسکن به سمت سرمایه گذاری در بخش گردشگری و خدماتی تغییر کرده و بر همین اساس از سرمایه گذاران در بخش های خدماتی و گردشگری حمایت می کنیم تا فضای امن برای سرمایه گذاری آنها فراهم شود.

وی احداث این هتل را یکی از نمونه فعالیتهای مثمر ثمر در صنعت هتلداری در راستای سرمایه گذاری بخش خصوصی دانست و گفت: سال هاست که رویکرد سرمایه گذاری با وجود ویژگی ها و پتانسیل های گردشگری منطقه یک به سمت مسکن جذب شده بود و این امر باعث شد افق طرح تفصیلی در منطقه یک که جمعیت را 320 هزار نفر پیش بینی کرده بود اکنون حدود 500 هزار نفر شود که سرانه های خدماتی را با مشکل مواجه کرده است.

موسوی افزود: امیدوارم شاهد تغییر عملکرد منطقه یک از سکونت به گردشگری و خدماتی باشیم و با جذب سرمایه گذاران ، فضاهای سبز و کوهستانی این منطقه را برای استفاده همه شهروندان مهیا کنیم .

وی خاطر نشان ساخت: بالندگی و رشد صنعت توریسم می تواند جایگزین درآمدهای حاصل از فروش نفت و سوخت های فسیلی شود تا آیندگان نیز بتوانند از منابع زیست محیطی بهره مند شوند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد