× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران از استفاده ضابطه مند پیاده راه های سطح این منطقه توسط رستوران ها و کافی شاپ ها خبرداد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه۲ با اعلام این خبر گفت: در پی درخواست برخی از شهروندان و مالکین […]

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران از استفاده ضابطه مند پیاده راه های سطح این منطقه توسط رستوران ها و کافی شاپ ها خبرداد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲ تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه۲ با اعلام این خبر گفت: در پی درخواست برخی از شهروندان و مالکین و اصناف رستورانها و کافی شاپها به بهره برداری از سطح معبر مقابل ملک آنها به منظور افزایش میزان جلب رضایت شهروندان و استفاده از فضای باز شهری در اوقات فراغت آنها، مدیریت شهری این منطقه برآن شد تا با رعایت موازین قانونی برای ضابطه مند کردن استفاده از پیاده راه ها، نسبت به بهره برداری موقت برخی از معابر به مالکین رستورانها و کافی شاپ ها در زمان خاص به صورت ساعتی و فصلی بررسی های لازم را صورت دهد.

شهردار منطقه۲ تهران افزود: با استناد به تبصره ۶ ذیل ماده ۹۶ قانون شهرداری ها، ساماندهی پیاده راه ها علاوه بر جلب رضایت شهروندان و ایجاد فضایی شاد و امید بخش در سطح معابر و فضاهای باز شهری، سطح درآمد پایدار شهرداری را ارتقاء می دهد و درآمد حاصل از آن برای شهر و محیط زیست شهروندان هزینه می شود.
رسول کشت پور با تاکید بر اینکه جلب رضایت شهروندان و ایجاد شادی و نشاط در شهر از اولویت های مدیریت شهری منطقه۲ است گفت: این طرح علاوه بر ضابطه مند کردن نحوه واگذاری پیاده راه ها, موجب ایجاد فرصت های شغلی برای شهروندان، رونق صنعت گردشگری، تزریق روحیه امید و جلب مشارکت شهروندان در اداره شهر محل زندگی خود می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد