× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

موزه طبیعت و حیات وحش ایران (دارآباد) با هدف نهادینه سازی فرهنگ احترام به حیوانات، طبیعت و محیط زیست در کودکان اقدام به برگزاری ویژه برنامه روز جهانی کودک نموده است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مجید نوائیان مدیر موزه طبیعت و حیات وحش ایران(دارآباد) با اعلام این […]

موزه طبیعت و حیات وحش ایران (دارآباد) با هدف نهادینه سازی فرهنگ احترام به حیوانات، طبیعت و محیط زیست در کودکان اقدام به برگزاری ویژه برنامه روز جهانی کودک نموده است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مجید نوائیان مدیر موزه طبیعت و حیات وحش ایران(دارآباد) با اعلام این مطلب اظهار داشت: اداره آموزش موزه دارآباد با همکاری اداره بازیافت و تفکیک پسماند شهرداری منطقه یک اقدام به برگزاری برنامه های متنوع هنری، فرهنگی و آموزشی به مناسبت 8 اکتبر مقارن با روز جهانی کودک در روز سه شنبه 16 مهر ماه نموده است.

نوائیان افزود: آموزش مفاهیم مرتبط با حیات وحش ، احترام به حیوانات و لزوم اهمیت به آنها ، مفاهیم زیست محیطی چون بازیافت ، آشنایی با انواع پسماند ، آموزش اوریگامی ، ساخت بهترین ها از دورریختنی ها و برگزاری مسابقه از جمله این برنامه ها است.

وی تصریح کرد: مراسم از ساعت 10 الی 12 در موزه دارآباد برگزار و شرکت در مراسم و بازدید از موزه با هماهنگی بخش آموزش موزه رایگان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد