× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداری منطقه 5 حصار کشی غیر مجاز 450 متر مربعی و دیوار کشی 100 متری غیر مجاز در باغات کن را تخریب کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، حسین شهابی رئیس بازرسی منطقه5 تهران، از شناسایی و رفع خلاف و دیوار کشی غیرمجاز در بلوار کوهسار و […]

شهرداری منطقه 5 حصار کشی غیر مجاز 450 متر مربعی و دیوار کشی 100 متری غیر مجاز در باغات کن را تخریب کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، حسین شهابی رئیس بازرسی منطقه5 تهران، از شناسایی و رفع خلاف و دیوار کشی غیرمجاز در بلوار کوهسار و باغات کن خبر داد و گفت: در بازدیدهای مستمراز سطح باغات کن و شهران دیوار کشی و حصارکشی غیر مجاز توسط افراد سودجو در دو باغ منطقه شناسایی شد که بلافاصله با انجام اقدامات قانونی، این دیوارها تخریب شدند.

وی تصریح کرد: در یکی از این موارد قطعه باغی واقع در بلوار کوهسار، کوچه باغ میر به مساحت تقریبی 450 مترمربع و در مورد دیگر دیوار کشی به طول تقریبی 100 متر به منظور تفکیک قطعه باغی واقع در خیابان دوازده امام توسط افراد سودجو انجام شده بود که دستورات لازم برای رفع خلاف کامل صادر شد.

رئیس بازرسی منطقه تاکید کرد: شهرداری منطقه 5 نسبت به جلوگیری از وقوع تخلفات کاملا جدی است و بر همین اساس نسبت به تخریب این دیوارها اقدام شده و مراقبت مستمر توسط نیروهای منطقه در حال انجام است تا به افراد سودجو اجازه تخریب باغ ها و ساخت و ساز غیر مجاز داده نشود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه