× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و همزمان با بیستمین سه شنبه بدون خودرو ، دومین همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور مدیران شهری منطقه 13 ، قهرمانان ، پیشکسوتان ورزشی و اقشار مختلف مردم ، با شعار ” تهران شهری برای همه” برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و همزمان با بیستمین سه شنبه بدون خودرو ، دومین همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور مدیران شهری منطقه 13 ، قهرمانان ، پیشکسوتان ورزشی و اقشار مختلف مردم ، با شعار ” تهران شهری برای همه” برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه13 تهران، با اشاره به اهداف شهرداري تهران مبنی بر استفاده از حمل و نقل پاک و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و رغبت بيشتر جوانان به ورزش همگاني افزود: این همایش صبح امروز از بوستان سیمرغ با رکاب زنی 300 شهروند از گروه های سنی مختلف به سمت بوستان پیروزی آغاز شد که در ادامه این منطقه با برپایی استیجی همراه با برنامه های متنوع شاد و فرهنگی از جمله تقدیر از حسین حاجیان قهرمان ملی دوچرخه سواری واهدای جوایز به قید قرعه به شرکت گنندگان در همایش میزبان شهروندان بود.

وی با بیان اینکه برای توسعه ورزش های همگانی باید شهروندان را برای حضور در عرصه ورزش تشویق کرد،افزود: در این راستا ، شهرداری منطقه ضمن فراهم ساختن زیر ساخت های لازم با احداث مسیر های دوچرخه در معابر و بوستان ها و تدارک رویداد های ورزشی برای توسعه ورزش همگانی گام بر می دارد.

وي خاطر نشان کرد: شهروندان با حضور در همايش هاي دوچرخه سواري، زمينه آشنايي فرزندان خود را با اين رشته ورزشي سالم و مفرح فراهم كنند.

لازم ذکر است;این مراسم به مناسبت گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و همزمان با بیستمین سه شنبه بدون خودرو ، دومین همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور مدیران شهری منطقه 13 ، قهرمانان ، پیشکسوتان ورزشی و اقشار مختلف مردم ، با شعار ” تهران شهری برای همه” با همکاری هیئت دوچرخه سواری شمالشرق تهران و به همت شهرداری منطقه 13 در شرق تهران برگزار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد