× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در آستانه پنجمین دوره انتخابات شورایاری های محلات شهر تهران، مدیریت شهری منطقه۹ پایتخت همسو با دیگر مناطق شهری از شهروندان پهنه غربی دعوت به عمل آورد تا در مهلت باقیمانده جهت ثبت نام و اعلام کاندیداتوری به عنوان دبیران شورایاری محلات اقدام کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹ […]

در آستانه پنجمین دوره انتخابات شورایاری های محلات شهر تهران، مدیریت شهری منطقه۹ پایتخت همسو با دیگر مناطق شهری از شهروندان پهنه غربی دعوت به عمل آورد تا در مهلت باقیمانده جهت ثبت نام و اعلام کاندیداتوری به عنوان دبیران شورایاری محلات اقدام کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹ تهران،سید علی مفاخریان شهردار منطقه با اشاره به در پیش بودن پنجمین دوره انتخابات شورایاری محلات بیان داشت: افراد علاقه مند پهنه غربی پایتخت که در خود این توان را می بینند که می توانند در محدوده زندگی خود نقش آفرینی کنند و کمک کرده تا در فضای اجرایی و مدیریتی مجموعه شهری انتقال دهنده دغدغه شهروندان به مدیران شهری باشند می توانند در زمان باقیمانده تا پایان مهلت ثبت نام از طریق آدرس مورد نظر Shorayari.tehran.ir اقدام کنند.

وی افزود: حضور نخبگان محلی و افراد آشنا به ساز و کارهای حوزه شهری و معتمدین محلات برای کاندیداتوری،سبب می شود تا بیش از پیش شاهد چشم انداز روشن در محلات منطقه۹ شهری که مزین به قدمگاه امام می باشد، باشیم.

شهردار منطقه۹ ابراز امیدواری کرد تا با انتخاب افراد شایسته در محلات، شهروندان بتوانند موضوعات و دغدغه های محله خود را راحت تر بیان کنند.

مفاخریان تاکید کرد: کاندیداتوری متخصصین متعهد در محلات مناطق کم برخورداری مانند منطقه۹ سبب می شود تا ضمن ارتباطات مناسب بین مجموعه شهری و شهروندان در راستای حل و فصل موضوعات شهری، روند خدمت رسانی بهتری را برای افزایش رضایتمندی شهروندان همسو با رویکرد مدیریت ارشد شهری مبنی بر ” تهران شهری برای همه” را شاهد باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد