× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: جای تاسف است که شهرستان های دورافتاده هم واحد دانشگاهی دارند اما منطقه17تهران در قلب شهر تا کنون واحد دانشگاهی نداشته که به همت مدیریت شهری در مدت کوتاهی این نقص رفع شد و واحد دانشگاهی به این منطقه آمد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: جای تاسف است که شهرستان های دورافتاده هم واحد دانشگاهی دارند اما منطقه17تهران در قلب شهر تا کنون واحد دانشگاهی نداشته که به همت مدیریت شهری در مدت کوتاهی این نقص رفع شد و واحد دانشگاهی به این منطقه آمد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه17 تهران، روز گذشته و با حضور محمدجواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران و محمودکلهری شهردار منطقه 17 و جمعی از جامعه دانشگاهی، مجتمع آموزشی و کارآفرینی زمزم با تمرکز بر واحد دانشگاهی علمی کاربردی، خانه و باشگاه صنایع دستی یونسکو و مرکز کارآفرینی افتتاح و به بهره برداری رسید.

حق شناس طی سخنانی و با اشاره به تاثیر دانشگاه در توسعه منطقه گفت: دانشگاه منشاء خیر است و خیر زیاد به همراه دارد.این دانشگاه باید با معتمدین و فرهیختگان منطقه ارتباط برقرار کند تا در ارتقای فرهنگی آن موثر باشد.

عضو شورای شهر با تاکید به تاثیر دانشگاه ها گفت: دانشگاه ها باید از رویکرد جزیره ای فاصله بگیرند و هرچه بیشتر با مردم مرتبط شوند.دانشگاهیان این دانشگاه باید دین خود را به منطقه17 ادا کنند و با بررسی های اجتماعی و فرهنگی برای ارتقاو توسعه منطقه تلاش کنند.

حق شناس با اشاره به هویت دانشگاه گفت: دانشگاه هنر را باید از دیوارهای آن شناخت و آثار هنری دانشجویان باید بر روی دیوارهای آن نصب گردد.

گفتنی ست در پایان این مراسم رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر از مرکز کارافرینی و صنایع دستی زمزم بازدید کرد و با کارافرینان به گفتگو پرداخت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد