× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خدمات رسانی بهشت زهرا(س) و نیروهای واحد های تکفین، تدفین، خدمات شهری و عملیاتی سازمان بدون توقف از صبح 25 آبان ماه 98 اولین روز برفی شهر تهران بدون توقف در جریان است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، امور مربوط به خاکسپاری و شن ریزی در قطعات فعال […]

خدمات رسانی بهشت زهرا(س) و نیروهای واحد های تکفین، تدفین، خدمات شهری و عملیاتی سازمان بدون توقف از صبح 25 آبان ماه 98 اولین روز برفی شهر تهران بدون توقف در جریان است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، امور مربوط به خاکسپاری و شن ریزی در قطعات فعال توسط پرسنل از همان ساعات اولیه بارش برف در بهشت زهرا(س) در جریان است و نیروهای خدمات شهری و عملیاتی سازمان بهشت زهرا(س)  نسبت به شن و نمک پاشی و برف روبی اقدامات لازم را انجام دادند و تمهیدات لازم برای پذیرش اموات در بهشت زهرا(س) پیش بینی شده است.

گفتنی است مسیرهای تردد شهروندان به سازمان بهشت زهرا(س) توسط ماشین آلات و تجهیزات لازم بازگشایی و امکان مراجعه آنها به بهشت زهرا(س) فراهم شده و پذیرش واحد عروجیان و امور مربوط به کفن و دفن متوفیات در جریان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد