× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

حضور و بازدید میدانی فریدون حیدری شهردار منطقه۵ تهران و رئیس ستاد اربعین حسینی(ع) شهرداری تهران در مرز مهران به همراه جعفریان دبیر ستاد و پورقاسم معاون منابع انسانی منطقه۵ از نحوه خدمات رسانی به زوارالحسین(ع). به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران، فریدون حیدری شهردار منطقه۵، در 9 روز […]

حضور و بازدید میدانی فریدون حیدری شهردار منطقه۵ تهران و رئیس ستاد اربعین حسینی(ع) شهرداری تهران در مرز مهران به همراه جعفریان دبیر ستاد و پورقاسم معاون منابع انسانی منطقه۵ از نحوه خدمات رسانی به زوارالحسین(ع).

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ تهران، فریدون حیدری شهردار منطقه۵، در 9 روز مانده تا روز اربعین به عنوان رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران در مرز مهران به منظور نظارت دقیق تر بر عملکرد نیروهای شهرداری تهران در این مرز برای دومین بار از محل خدمت رسانی بازدید کرد و دستورات لازم را برای بهبود عملکرد خادمین زوارالحسین(ع) صادر کرد.

گفتنی است،محدوده عملیاتی منطقه۵ به ۷ پهنه از شهر مهران تا محدوده مرز ایران و عراق در پایانه مرزی مهران تقسیم بندی شده است و شهرداری اقداماتی همچون کمک به جمع آوری و تفکیک زباله، کمک به نگهداشت سرویس های بهداشتی، کمک به حفظ ایمنی زوار الحسین توسط آتش نشانی و ستاد مدیریت بحران را بر عهده دارد.

نخستین گروه خدمت رسان شهرداری تهران از روز جمعه ۱۳ مهرماه در مرز مهران مستقر و شروع به کار کرده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد