× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه مميزي سامانه مديريت HSE در منطقه21 با حضور نمایندگان شرکت QMS، رئیس و سرممیزهای سامانه مديريت HSEشهرداری تهران، شهردار، معاونین و مدیران ارشد شهری ورودی غربی پایتخت برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، طی برنامه ای نیم روزه، روند بررسی های میدانی و اسناد و مدارک […]

جلسه مميزي سامانه مديريت HSE در منطقه21 با حضور نمایندگان شرکت QMS، رئیس و سرممیزهای سامانه مديريت HSEشهرداری تهران، شهردار، معاونین و مدیران ارشد شهری ورودی غربی پایتخت برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، طی برنامه ای نیم روزه، روند بررسی های میدانی و اسناد و مدارک سامانه مديريت HSEاین منطقه با حضور نمایندگان شرکت QMS، رئیس و سرممیزهای سامانه مديريت HSEشهرداری تهران، شهردار، معاونین و مدیران ارشد شهری ورودی غربی پایتخت انجام گرفت.

در ابتدای این جلسه فرجامی نیا سرممیز ارشد شرکت QMS با تاکید بر اینکه موارد دارای نقص و عدم انطباق جهت بهبود وضعیت مورد بررسی دقیق قرار می گیرد؛ گفت: تصمیم مجموعه مدیریت شهری کلانشهر تهران بر این بوده تا ممیزی سال98 توسط شرکتی خارج از بدنه اصلی این سازمان انجام شود تا بدون هیچگونه جانبداری و غرض ورزی این امر مهم صورت پذیرد.

در ادامه این نشست تخصصی دانش رئیس سامانه مديريت HSEشهرداری تهران نیز با بیان اینکه مبحثHSE در شهرداری تهران از سال78 کلید خورده و تاکنون ادامه داشته، افزود: هم اکنون شاهد بالندگی سیستم مديريت HSEدر مجموعه شهرداری تهران به ویژه در مناطق 22گانه هستیم. همجواری صنعت و سکونت در منطقه21 به نوبه خود معضلات خاصی را برای سیستم مديريت HSE این منطقه ایجاد کرده که نیازمند برنامه ریزی کارشناسی و دقیق است.

رضا رحمانی شهردار منطقه21 در میانه این جلسه نیز با اشاره به ویژگی های جغرافیایی خاص این محدوده شهری یادآور شد: “تلفیق صنعت و سکونت” و شرایط خاص جانبی ناشی از این همنشینی، نقش موارد مدنظر مدیریت HSE را بیش از سایر مناطق حائز اهمیت ساخته، به همین منظور با هدف اینکه بحث HSE در فرهنگ سازمانی ما جایگاه واقعی خودش را به دست آورد؛ به جز موارد آموزشی، موضوعات خلاقیت-محور هم بسیار مهم هستند.

لازم به ذکر است؛ در پایان این جلسه، ارزیابی دقیق و کارشناسی تک تک معاونت ها، ادارات و واحدهای منطقه21 با هدف بهبود فرآیندها و عملکردهای موجود آغاز شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد