× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه توجیهی سامانه اینترنتی ملاقات مردمی با حضور تقوی نژاد، معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و به میزبانی شهرداری منطقه ۱۳ برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،سید مجتبی تقوی نژاد، معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل در […]

جلسه توجیهی سامانه اینترنتی ملاقات مردمی با حضور تقوی نژاد، معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و به میزبانی شهرداری منطقه ۱۳ برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،سید مجتبی تقوی نژاد، معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل در این جلسه گفت: شهرداری تهران طی دو سال اخیر تلاش کرده با بکارگیری ظرفیت‌های الکترونیک در جهت حرکت به سمت شهری هوشمند، ضمن ایجاد پل های ارتباطیِ گوناگون، برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان، گامی موثر در جهت تسهیل تعامل دو سویه با شهروندان و تسریع رسیدگی به مشکلات بردارد.

تقوی نژاد با اشاره به اینکه پیش از این ملاقات شهروندان با شهرداران مناطق تنها از طریق مراجعه حضوری میسر بود؛ افزود: تاکنون دسترسی به سامانه مذکور بصورت داخلی در مجموعه شهرداری تهران امکان پذیر بوده و متقاضیان برای ثبت نام می بایست به صورت حضوری به ادارات روابط عمومی مناطق مراجعه و پس از ثبت درخواست خود، اقدام به پیگیری جهت برقراری ملاقات مردمی می‌کردند.

معاون مرکز ارتباطات و امور بین الملل ادامه داد: مسائلی همچون معضلات مراجعه حضوری، مشکلات تردد در شهر بواسطه ترافیک، عدم ساماندهی سیستمی و احتمال بروز نگرش های سلیقه ای و رانتی در نوبت دهی، موجب گردید تا از طریق راه اندازی این سامانه، به حذف واسطه های موجود در برقراری ارتباط میان مردم و مسئولین کمک کرده و صرفه جویی در زمان را در دستور کار قرار دهیم.

وی تصریح کرد: در این سامانه، شهروندان با دسترسی به شبکه اینترنت در هر مکان و زمانی، از طریق مراجعه به آدرس سامانه و یا پرتال اینترنتی شهرداری تهران و یا سایت تهران من، می توانند وارد سامانه ملاقات مردمی شده و با طی چند مرحله کوتاه، شخصاً اقدام به ثبت درخواست خود جهت دیدار با شهردار منطقه خود نمایند.

تقوی نژاد ادامه داد: یکی از ویژگی‌های مهم سامانه اینترنتی ملاقات مردمی، امکان رویت و پیگیری مراحل، از نوبت دهی تا حصول نتیجه جلسه می باشد؛ مکانیزم گردشِ درخواست، به نحوی طراحی شده که شهروندان پس از ملاقات نیز می توانند جهت پیگیری نتایج دیدار، تصویر دستورات و نظرات صادر شده توسط مدیران ارشد را رویت کرده و پیگیری های مربوطه را انجام دهند.

همچنین در این جلسه جوان، مشاور و مدیر حوزه شهردار منطقه ۱۳، ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه در سخنانی به اهمیت موضوع ملاقات مردمی پرداخت و افزود: بدون تردید رسیدگی به درخواست شهروندان رضایتمندی از عملکرد مدیریت شهری را به دنبال خواهد داشت.

وی سامانه ملاقات مردمی را حلقه اتصال شهرداری با شهروندان خواند و تصریح کرد: دیدار چهره به چهره شهردار منطقه با شهروندان در فضایی صمیمی و مناسب موجب آگاه سازی و اقناع مراجعه کنندگان می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد