× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز،ابراهیم شریفی دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران ،به برگزاری این دوره از جشنواره تئاتر استان تهران در پایان ماه های سوگواری محرم و صفر اشاره کرد و تصریح کرد امسال به تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با وجود کمبود منابع مالی برگزاری جشنواره تئاتر استانی در […]

به گزارش ثمره نیوز،ابراهیم شریفی دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران ،به برگزاری این دوره از جشنواره تئاتر استان تهران در پایان ماه های سوگواری محرم و صفر اشاره کرد و تصریح کرد امسال به تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با وجود کمبود منابع مالی برگزاری جشنواره تئاتر استانی در تهران همچون برخی استان های دیگر متوقف یا به بخشش خصوصی واگذار نشد و انجمن هنرهای نمایشی استان تهران بعنوان بازوی اجرایی معاونت هنری و سینمایی اداره کل تهران کوشش بسیاری در برگزاری آن داشت .

وی همچنین افزود گرچه پردیس تئاتر تهران با در شعاع مرکز نمایش تهران قرار ندارد و دسترسی به آن برای تماشاگران و علاقمند کمی دشوار است اما استقبال خوبی از اجراهای جشنواره شد .

دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان تهران از همکاری و تعامل نزدیک مدیریت پردیس تئاتر تهران جناب آقای حسین عالم بخش و جناب آقای بابک تن معاون وی در برگزاری جشنواره سپاس و کمال تشکر را داشت .

ابراهیم شریفی عملکرد ستاد اجرایی جشنواره و کادر خبری جشنواره را مورد قبول و مثبت ارزیابی کرد .

معاون هنری سینمایی اداره کل گروه های نمایشی شهرستان های تهران را به تولید و آماده سازی آثار نمایشی بمنظور ارائه در دور بعدی جشنواره فراخواند تا از فرصت گفت و گو ، تعامل و تجربه اندوزی گروه ها از یکدیگر بهره ببرند.

او بیان داشت به بخش های جشنواره امسال مسابقه عکاسی همچون سال گذشته ، و جوایز کانون نویسندگان و منتقدین اضافه شد که سبب رشد و بالا رفتن سطح جشنواره می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد