× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

تفاهم نامه توسعه مترو با هدف اتصال خط سه مترو به خط یک ، بین شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و شهرداری منطقه یک منعقد شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : […]

تفاهم نامه توسعه مترو با هدف اتصال خط سه مترو به خط یک ، بین شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و شهرداری منطقه یک منعقد شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در راستای اجرای سیاست ” تهران شهری برای همه” و بهره مندی ساکنین منطقه یک از تسهیلات استفاده از مترو و رفع نیازهای ترافیکی منطقه یک تفاهم نامه توسعه مترو بین شهردار منطقه یک و علی امام مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) منعقد شد.

وی گفت : با توجه با شرایط و ظرفیت های مختلف گردشگری ، فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی در شمال تهران و وجود برخی محدودیت های ترافیکی اعم از کمبود شبکه معابر ضرورت وجود شبکه مترو در این بخش اجتناب ناپذیر بود.

موسوی به احداث خط ۱۰ مترو اشاره کرد و گفت:از دیگر خطوط مترو که از منطقه یک عبور خواهد کرد خط 10 است که این خط که از منطقه 22 می گذرد می تواند در مسیر خود به سمت شمال در روان سازی ترافیکی منطقه یک کمک شایان توجهی نماید و با اجرای ایستگاه در نمایشگاه بین المللی، در این محدوده بعنوان پایانه گردشگری عمل نماید.

شهردار منطقه یک افزود:از ایستگاه مترو نمایشگاه بین المللی می توان با استفاده از مدهای جدید حمل و نقلی چون منوریل و … گردشگران را به توچال منتقل کرد تا هم ترافیک محله ولنجک کاهش یابد و هم یک جاذبه جدید گردشگری در منطقه ایجاد شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد