× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای نصیر شهر ، عملیات ترمیم شکستگی خط انتقال ۲۰۰ میلی متری انجام گردید . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، اصغر صبری مدیر امور آبفای نصیر شهر، با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در پی اجرای […]

با تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای نصیر شهر ، عملیات ترمیم شکستگی خط انتقال ۲۰۰ میلی متری انجام گردید .
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، اصغر صبری مدیر امور آبفای نصیر شهر، با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : در پی اجرای عملیات عمرانی توسط عوامل شهرک صنعتی پرند که منجر به شکستگی خط انتقال ۲۰۰ میلی متری در ورودی این شهر گردیده و موجب قطعی و افت فشار آب آشامیدنی در بخشی از مناطق شهر شده بود ، لذا عملیات ترمیم و بازسای شکستگی مذکور در دستور کار قرار گرفت و با همکاری و تلاش نیروهای امداد و حوادث آبفای نصیر شهر در کمترین زمان ممکن انجام و خط یاد شده مجددا وارد مدار توزیع و بهره برداری شد .
اصغر صبری ضمن قدردانی از عوامل امداد و حوادث آبفای نصیر شهر در خصوص رفع حادثه ایجاد شده در کمترین زمان ممکن یاد آور شد : این حادثه ( شکستگی خط )که هم انتقال و هم توزیع آب آشامیدنی بخشی از مناطق این شهر را تحت الشعاع قرار بود . خوشبختانه با همکاری و حضور به موقع همکاران و در کمترین زمان ممکن انجام و به اتمام رسید .
مدیر امور آبفای نصیر شهر خاطر نشان کرد : هم اکنون و علیرغم فصل گرم و پیک مصرف آب ما شاهد کوچکترین مشکل و چالش کم آبی در نصیرشهر نیستیم . و آب شرب شهروندان و مشترکین محترم با کمّیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد . و انتظار داریم شهروندان محترم نیز همچنان مصرف آب شرب را مدیریت و از مصارف غیر ضرور پرهیز نمایند .
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد