× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

  به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس،29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و روز حماسه‌سازان گران‌قدر و مدافعین سربلندی است که دوش بدوش همرزمان خود در سپاه پاسداران و آحاد نیروهای مسلح، اقتدار، امنیت و صلابت را برای سرزمین اسلامی ایران به ارمغان آورده‌اند. روز […]

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس،29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و روز حماسه‌سازان گران‌قدر و مدافعین سربلندی است که دوش بدوش همرزمان خود در سپاه پاسداران و آحاد نیروهای مسلح، اقتدار، امنیت و صلابت را برای سرزمین اسلامی ایران به ارمغان آورده‌اند.

روز ارتش، روز سرافرازی و روز سربلندی غیور مردان و دلاورمردانی است که بسیاری از آنان حتی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با لبیک تاریخی خود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) تاریخ‌ساز شدند.

ارتش سربلند ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز با رشادت و فداکاری موجب یأس و ناامیدی در اردوگاه تفرقه‌افکنان داخلی و قدرت‌های جهانی شده و دست در دست برادران سپاهی و بسیجی نقشه‌های شوم دشمن را نقش برآب کردند.

اکنون نیز ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا با اقتدار، صلابت، انسجام و وحدت مثال‌زدنی در کنار سایر نیروهای مسلح اجازه هرگونه فکر پلید درباره این مرزوبوم را از دشمن سلب کرده است.  ‏

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه ضمن گرامی داشت یاد و نام‌ شهدای عزیز ارتش، روز ارتش را به فرماندهان، مدیران و عموم ارتشیان گران‌قدر تبریک گفته و امیدوار است، ارتشیان عزیز و نیروهای مسلح در سایه الطاف الهی و منویات مقام معظم رهبری، اقتدار و امنیت پایدار را به مردم شریف ایران هدیه نمایند.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد